Дом и семејство

Погледнете ја новата Zara Home колекција!

Новата кампања на Зара за есен/зима 2015-16 ни донесе три различни и потполно елегантни стилови со кои можете да го освежите вашиот дом.

На фотографиите се потпишува познатиот фотографи Франсис Халард и тие се поделени во три дела. Првиот дел до кампањата се вика „Flora“ и во него има романтичен и старински „винтиџ“ декор . На фотографиите е прикажана колекција која вклучува постелнини во пастелни бои со карнери, тантела и „винтиџ“ цветен дезен. Во кампањата „Flora“ е вклучена и колекцијата Hotel со преубави декорации.

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close