Бременост

Ја чува како капка вода: Еве како бремената Анастасија ужива со Гудељ во Шпанија (ФОТО)

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ е бремена во петтиот месец а наскоро заедно со партнерот Немања Гудеља ќе ја добијат најубавата…

Со низа фотографии Антониа Гиговска го откри полот на бебето: Ситно брои до породувањето- доби низа комплименти за својот изглед

Антониа Гиговска е еден од најдобрите вокали кај нас, а пред извесно време со својата публика сподели многу убави вести.…

Стомак до заби: Еве како изгледа Анастасија Ражнатовиќ во петтиот месец од бременоста- наследничката на Цеца ги разнежни сите со оваа фотографија….

Неодамна низ целиот регион се прошири веста дека Анастасија Ражнатовиќ е бремена. Имено младата пејачка и нејзиниот избраник, фудбалерот Немања…

Еве како Цеца дознала дека ќе стане баба по трет пат: Анастасија и ги соопштила најубавите вести а еве како реагирала мајка и!

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ моментално е бремена во четвртиот месец, и таа и нејзиниот партнер Немања Гудељ наскоро ќе станат…

Анастасија го покажа трудничкото стомаче: Наследничката на Цеца сподели фотографија и ги воодушеви сите- ЕВЕ КАКО ИЗГЛЕДА ВО ЧЕТВРТИОТ МЕСЕЦ ОД БРЕМЕНОСТА!

Oткако вчера во јавноста се појави веста дека Анастасија Ражнатовиќ е бремена и со својот избраник, фудбалерот на Севиља, Немања…

Снаата на Цеца ги собра сите погледи: Стајлингот на бремената Богдана ќе ве воодушеви

Богдана Ражнатовиќ,снаата на Цеца Ражнатовиќ одбројува до раѓањето на вториот син со Вељко Ражнатовиќ, на кого решија да му го…

Луна и Марко открија на кој датум ќе се роди бебето: “Тоа е голем ден за семејството Џогани”

Иако во јавноста на големо се шпекулираше дека Луна и Марко се разведуваат, сепак парот објави убави вести дека чекаат…

НАЈУБАВИ ВЕСТИ ОД ДОМОТ НА ЛУНА ЏОГАНИ И МАРКО: По загубата на бебето конечно дојде и тој ден- честитки пристигнуваат од сите страни

Во последниот период на големо  се шпекулираше за врската меѓу Луна и Марко а сите гласини за разводот на познатата…

“Маж може да стане татко на 70 години, а вие не”: Гоца Тржан искрено за борбата за потомство

Гоца Тржан важи за една од искрените пејачки која јавно зборува за секоја тема и не ја ркеи приватноста.  Имено…

СИТНО БРОИ ДО ПОРОДУВАЊЕТО: Цеца откри кога ќе се роди второто внуче- Богдана изгледа прекрасно во последните недели до бременоста

Богдана Ражнатовиќ и Вељко Ражнатовиќ се горди родители на синот Жељко, а на пат е уште едно бебе. Снаата на…
Close
Close