Бременост

Прва изјава на Марко по загубата на бебето: Луна Џогани скршена од болка- откри како го изгубила бебето

Инфлуенсерката и поранешна победничка на реалното шоу Задруга, Луна Џогани го загуби своето бебе во дванаесеттата недела од бременоста. Луна…

Нема да верувате колку пари дава Луна Џогани за редовните прегледи во бременоста: Ги откри сите детали, а еве каде ќе се породи

Луна Џогани- Миљковиќ неодамна во јавноста откри дека е бремена со второ дете. Таа сега интензивно се подготвува за доаѓање…

Прво видео од бременото стомаче: Познатата оскаровка чека близнаци на 49 години- ја одложи бременоста поради кариерата

48-годишната актерка Хилари Свонк пред извесно време во јавноста откри дека е бремена за прв пат и носи близнаци. Деталите…

Честитки пристигнуваат од сите страни: Се породи една од најубавите водителки кај нас- го откри и полот на бебето

Шармантната водителка Јелена Богојевиќ, која јавноста ја памети од „Фчерашни новости“, односно „Магазин“ на Сител телевизија стана мајка. Јелена убавата…

Хана Хуљиќ покажа како изгледа еден месец пред породувањето, воодушеви со овој летен стајлинг

Хана Хуљиќ е атрактивна трудница која ужива во новата улога, а сега на Инстаграм ја објави и нова фотографија на…

Рафаел Надал ќе стане татко: Парот го очекува првото дете- конечно му се оствари најголемата желба

Рафаел Надал и неговата сопруга Марија Франциска Перело го очекуваат своето прво дете. Убавата вест за приновата ја откри магазинотHello!…

Ана Севиќ најмила сурогат мајка: Откриена голема тајна на пејачката- со оваа фотографија ги налути фановите!

Пејачката Ана Севиќ на почетокот на март годинава се породи и на свет донесе момче кое таа и нејзиниот сопруг…

КОНЕЧНО СРЕЌНИ ВЕСТИ: Гоца Тржан не може да крене глава од честитки, Раша пресреќен- им се исполни најголемата желба

Подолго време во медиумите се шпекулира за бременоста на познатаta поп пејачка Гоца Тржан. Таа од бракот со Иван Маринковиќ,…

Хана откри како течат подготовките за бебето: Скромна како и секогаш- не купуваме премногу, имаме многу работи од сестрата на Грашо

Петар Грашо и Хана Хуљиќ веќе извесен период се во центарот на вниманието особено откако се дозна дека се во…

Гоца Тржан ги соопшти резултатите од последното Ин- витро: Еве како реагирала кога дознала дали е бремена?

Пејачката Гоца Тражaн јавно говори за борбата за потомство. Имено неодамна таа донесе одлука да го откаже учеството на Беовизија,…
Close
Close