Кафе муабет

Покажувајте им на вашите дами колку сте среќни што ги имате, но НЕ само еден ден во годината

Меѓународниот Ден на жената или само Денот на жената, се одбележува на 8 март и е наменет за сите дами,…
Кафе муабет

Водолии – дајте им ја потребната слобода и ќе бидат среќни

Личностите родени во овој хороскопски знак го изразуваат своето мислење и секогаш ја зборуваат вистината. Астролозите велат дека Водолиите се…
Градинка

Постпородилната депресија може да биде фатална за жената

Веројатно мислевте дека откако ќе се породите тоа ќе ви биде најуабвиот период од животот, но, од моментот на породување,…
Кафе муабет

Нина Јанковиќ го откри името на бебето- актерката се одлучи за старо хебрејско име со посебно значење!

Нина Јанковиќ наскоро ќе роди ќерка, а актерката и нејзиниот сопруг одлучија какво име ќе и дадат на наследничката. Нина…
Кафе муабет

ЗА НЕА НЕМА КРИЗА: Пријовиќ искешира 70.000 евра, спрема нешто сосема поинакво- еве на што пејачката потроши толку пари!

Фолк-пејачката Александра Пријовиќ подготвува два нови сингла, кои планира да ги објави на почетокот на месец јуни, а за тоа,…
Кафе муабет

ТАЊА САВИЌ СЕ ИЗБOPИ ЗА СИНОВИТЕ: Со помош на сите дoкази успеа да ги врати децата?

Конечно, по речиси една година sгонија, Тања Савиќ реши да ги раскаже сите маки и измsчувања низ кои помина со…
Кафе муабет

МАЈКА ГО ФАТИ СИНОТ ПОД ТУШ СО НЕГОВАТА ДЕВОЈКА: Не искочи од бањата- од нејзиниот гест сите се изненадени!

42 годишната американка Алана Стексон (42) од Денвер сподели со своите следбеници на Фејсбук интересна приказна од почетокот на годината,…
Новости

НЕМА ДА РАБОТАТ НИТУ АПТЕКИТЕ: Започнаа нови рестрикции- Србија ќе се затвори на седум дена?

Градинките и основните училишта ќе бидат затворени од 8 март до 7 април во Унгарија. Унгарија ќе ги затвори и…
Uncategorized

ОВА НИКОЈ НЕ ГО ЗНАЕШЕ: Неда Украден по разводот била во врска со Саша Поповиќ?- ја оставил па започнал врска со друга пејачка

Фолк-пејачката Неда Украден важи за една од најголемите ѕвезди од поранешна Југославија. Таа е една од оние жени на кои…
Кафе муабет

ПУТИН НИКОГАШ НЕ И ГО ЗАБОРАВИ ОВА: Со неа одигра свадбен танц- сега ја назначи за директорка!

Руската влада ја назначи Карин Кнајсл, поранешна австриска министерка за надворешни работи од екстремно десничарската Партија на слободата (Freiheitliche Partei…
Close
Close