Холивуд

Ова е најтренди фустанот за оваа пролет: Ќе се заљубите во ова издание на Софија Вергара

Софија Вергара и на возраст од 47 години има беспрекорно тело. Таа може да се пофали со совршен изглед на…

Со години се бори со рakoт на дојка, спреми фустан за сопствениот пoгрeб: Познатата актерка сега соопшти лоши вести

И покрај што Ѕвездата на 90-тите години е во четвртиот стадииум од тешката бол ест, таа секој момент го користи…

И покрај нејзиниот совршен изглед, сите гледаат во нозете на Џениефер Лопез – дали оваа комбинација се смета за модна утка?

Џенифер Лопез ги разочара фановите! По завршувањето на медениот месец во Италија, на кој го прославија своето второ венчавање, Џенифер…

Најтажниот анимиран филм на сите времиња кој ќе ве расплаче: Имаат малку, а сонуваат за многу повеќе!

Снимен пред 80 години, во 1936 година, филмот “Somewhere in Dreamland“ (некаде во земјата од соништата) и денес ќе расплаче…

Лице на ангел, тело на божица: Во третиот брак си ја пронајде среќата, ова е животната приказна на најубавата Французинка – Летиција Каста!

Веруваме дека многу би се согласиле, дека Летиција Каста – супермодел и актерка – несомнено е волшебна.Летиција Каста е средното…

Го сакаше со години, но го загуби животот три дена пред да се ожени со него

Веселата и секогаш насмеана русокоса, со фризура копирана од жени ширум светот, таа беше стана прототип на американската убавина, но…
Close
Close