Бебе

Таа е мајка борец: Девојката со крилја повторно ги разнежни сите- нејзиниот хендикеп не е пречка за да биде совршена мајка

27- годишната Дејана Бачко завршила уметничка академија – цртање и сликање. Таа е актуелна светска шампионка во теквондо, се занимава…

Први фотографии од синчето: Мими Јовановска го откри името на синот- гордиот татко пресреќен, ова е најубавиот ден за нив

Младата македонска пејачка – велешанката Мими и нејзиниот избраник Филип при крајот на август се заколнаа на вечна љубов во…

Сораја потроши 650 евра за оваа облека на синот: Нема да верувате каков бренд носи наследникот на најпознатата старлета

Старлетата Сораја Вучелиќ важи за една од оние дами кои јавно истакнува колку луксузно живее, а за време на бременоста…

Прва фотографија од синчето: Даниел Кајмаковски го покажа наследникот- гордиот татко го откри името на вториот син

Пред неколку дена, македонскиот пејач Даниел Кајмакоски ги израдува фановите со веста дека стана татко по втор пат. Имено неговата…

Носи само брендирана облека: Познатата старлета го покажа синчето- погледнете како го облече за големата прослава

Старлетата Ана Корaќ неодамна се породи и стана мајка на преслатко момче, а нејзините следбеници коментираат за стајлингот на наследникот…

Холивудската актерка стана мајка- роди близнаци на 48-години а сега покажа како се снаоѓа во новата улога

На 48 години двократната оскаровка Хилари Свонк се оствари во улога на мајка. Таа минатата година воодушеви многумина која ја…

Се породи пред два месеци а сега изненади со оваа изјава: Сораја го откри името на второто бебе и ги израдува фановите

Пред помалку од два месеци најпознатата старлета на Балканот, Сораја Вучелиќ се оствари во улога на мајка, а сега за прв…

Новак Ѓоковиќ стана чичко: Се породи Сашка Веселинов- голема прослава во семејството, ЕВЕ КОЕ ИМЕ ГО ДОБИ НАСЛЕДНИКОТ

Сопругата на Ѓорѓе Ѓоковиќ, поранешната водителка и дизајнерка Сашка Веселинов, вчера се породи и на свет донесе момче кое гордите…

Ѕирнете во луксузниот стан на Ана Кораќ- партнерот и обезбеди живот од бајките, даде цело богатство за таа да биде среќна

Старлетата Ана Кораќ никогаш не криела дека сака луксузен живот а тоа и го овозможи нејзиниот сегашен партнер кој судејќи…

Прва фотографија од наследникот: Неџла два месеци по породувањето покажа како изгледа помалиот син

Познатата турска актерска двојка Бурак Озчивит и Фахрије Евџен на 18 јануари по втор пат се остварија во улога на…
Close
Close