Кафе муабет

Што е тоа неверство?- Весна Џогани се огласи по веста дека Џоле ја изневерува, ја пренесе неговата порака и ги шокираше сите!

Јавноста не престанува да зборува за оваа случка и за љубовнот живот на Весна и Џоле, а сега таа објави на социјалните мрежи видео кое предизвика лавина коментари...

Танчерот Џоле Џогани се најде среде скандал откако беше фатен од камерата во емисијата „Папарацо Лов“ во моментот кога разменуваше нежност со непозната женска личност во автомобилот.

Јавноста не престанува да зборува за оваа случка и за љубовнот живот на Весна и Џоле, а сега таа објави на социјалните мрежи видео кое предизвика лавина коментари.

Имено, таа игнорираше сè што беше кажано за нејзиниот брак, па ја сподели најавата за емисијата „Магазин ин“, во која беше гостинка со сопругот, а беше снимена пред неколку дена.

 

Во емисијата се зборуваше токму за – измама.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Vesna Djogani (@djoganivesna)

– Треба да се објасни, што е измама? Еве прашувам, што точно е измама? Дозволете ми да ви кажам – рече Џоле во шоуто, чија најава Весна ја сподели вечерва на Инстаграм.

За аферата во која се најде Џоле, „Блиц“, пишуваше дека тоа е жена која toj  ја познава повеќе од 20 години.

– Двајцата се познаваат повеќе од 20 години и таа го води бизнисот на Џоле, поточно сè што е поврзано со нивната музичка група. Извесно време работеше на дизајнот на ЦД-корица. Тие се долгогодишни семејни пријатели – вели добро информиран извор за „Блиц“.

Џоле Џогани се најде во центарот на вниманието кога се појави видео на кое јасно се гледа како друга жена го бакнува во автомобилот.

Сестрата на Џоле, Наџа Џогани ја коментираше целата ситуација.

– Не сакам да се мешам во животот на другите луѓе – рече таа на почетокот, а потоа рече дека не сака да разговара за бракот на Весна и Џоле.

фото инстаграм

 

– Нека прави секој што сака,зафатена сум со работад – додаде Наџа.

Патем, во оваа пригода, неговиот братучед Баки Б3 исто така објави дека верува дека некој го „мести“ неговиот братучед и дека Џоле никогаш не би ја изневерил сопругата Весна, со која има две деца.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

– Разговарав со Џоле, тој направи нешто за нејзината мајка. Тој и помагаше кога и беше тешко и затоа се сретнаа. Тоа е целата вистина. Нема ништо меѓу нив. Таа е долгогодишен семеен пријател  – откри Баки Б3 за „Блиц“.

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close