Кафе муабет

„ИЗБЕГНУВА“ ДА КАЖЕ ДЕКА СУМ МУ ЌЕРКА- Милица Павловиќ ГИ ОТКРИ ДЕТАЛИТЕ ЗА ОДНОСОТ СО ТАТКОТО: „Не му се допаѓа што сум пејачка!“

Пејачката Милица Павловиќ вчера наполни 31 година, а на својата голема роденденска прослава, меѓу другото, проговори и за својот татко.…

СЕ МАЖЕШЕ 3 ПАТИ! На вториот маж му го земала целиот имот, му даде само 200 костуми а за него најмногу патеше- животната приказна на Лепа Лукиќ

Лепа гордо ги носи своите години а нејзиното добро здравје и младост се должи на нејзината весела природа, силниот имунитет…

Долго време се борам со себе и ова мора да го кажам: Јелена Ѓоковиќ си ја отвори душата и откри какви проблеми има

Јелена Ѓоковиќ, сопругата на најдобриот светски тенисер Новак Ѓоковиќ со години го води својот блог на кој често отворено и…

Девојки и завидуваат, момчињата лудуваат по неа: Со новата фотографија Лидија Вукичевиќ го запали Инстаграм- неможе да крене глава од комплименти

За атрактивната актерка Лидија Вукичевиќ како времето да застанало а годините не оставиле трага на неа. Сега Лидија дополнително предизвина…

Карлеуша збесна па одовори на прашањата за Душко: Не сум разведена- сега се е јасно

Пејачката Милица Павловиќ по повод својот 31 роденден приреди гала забава, а меѓу првите пристигна Јелена Карлеуша. Карлеуша била расположена…

ЌЕ ГИ РЕШАТ СИТЕ ФИНАНСИСКИ ПРОБЛЕМИ! Три хороскопски знаци ќе се збогатат до крајот на годината!

Луѓето родени во знакот Бик, Скорпија и Водолија очекуваат неверојатни парични добивки до крајот на годината, тврдат астролозите. Бик Овој…

ДУШКО ТОШИЌ ГО ОТКРИ ВИСТИНСКОТО ЛИЦЕ НА КАРЛЕУША: Објави за сите да видат

Јелена Карлеуша е позната како личност која многу внимава на својот изглед, а неодамна објави дека по 14 години се…

МИСИЦАТА КОЈА ДОЖИВЕА ПЕКОЛ: Поранешното момче ја злоставувало, истури киселина врз неа но после 400 операции докажа дека чудата се возможни

Кејти Пајпер е жената која дефинитивно е роден борец а нејзиниот живот допрва започнува. Таа беше мис и модел на…

Атрактивната Милица Павловиќ го “запали” Инстаграм: Сподели видео на кое никој не може да оддолее

Фолк пејачката Милица Павловиќ е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм каде практикува најубавите моменти од својот живот да ги…

Може да одмори само на својата ЈАХТА од 6.000.000 евра: Брена откри дека не сака ХОТЕЛИ и луксузни апартмани, ужива во мирот на сопствениот имот

Пејачката Лепа Брена и нејзиниот сопруг Слободан Боба Живојиновиќ имаат своја јахта, која според пресметките кои ги пласираа медиумите чини…
Close
Close