Кафе муабет

ЛУНА ЏОГАНИ ГО ОТКРИ РЕЦЕПТОТ ЗА СРЕЌЕН БРАК: Еве како таа и Марко уживаат заедно-има одлична формула за успех

Луна Џогани и нејзиниот сопруг Марко Миљковиќ уживаат во семејната идила во својот дом, а од нивната љубов се роди…

ПО РАЗВОДОТ НЕДА БЕШЕ ВО ВРСКА СО ЕДЕН ОД НАЈГОЛЕМИТЕ ФРАЕРИ ВО ЈУГОСЛАВИЈА! Тој денес е во брак со нејзината колешка

Неда Украден важи за една од најголемите ѕвезди на Балканот, а фактот што Неда продала повеќе од 2 милиони плочи…

ЛУКСУЗ ЗА СИТЕ ПАРИ: Ова се становите на Вики Миљковиќ во елитната населба “Белград на вода”- за нив даде цело богатство

Популарната пејачка Вики Миљковиќ пред неколку години заедно со нејзиниот сопруг Драган Ташковиќ- Ташко решија да инвестираат во станови во…

Вељко секогаш бил тврдоглав и ТЕЖОК: Ова е вистината за односот помеѓу братот на Анастасија и Гудељ, ова навистина ја оптоваруваше нивната врска

Без разлика на се она што се пишува во медиумите за односите меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ, пејачката и…

Судбоносното “ДА” го кажаа пред 14 години, се венчаа во најлуксузниот ресторан, денес ја живеат својата љубовна бајка- Погледнете како изгледаа Карлеуша и Душко на свадбата

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ се еден од најмистериозните парови а веќе 14 години ја живеат својата љубовна бајка. Нивната…

НИШТО ОД БРАК: Ивана Селаков го запозна дечкото на Фејсбук, добија ќерка а ЕВЕ ЗОШТО НЕ САКА ДА СЕ ОМАЖИ ЗА НЕГО!

Пејачката Ивана Селаков со години е на музичката сцена, а сега откри како успева да ги усогласи кариерата и семејниот…

ЛУКСУЗ КОЈ МОЖЕ ДА ГО ВИДИМЕ САМО НА ФИЛМ: Еве каде летуваат Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ (ФОТО)

Анастасија Ражнатовиќ и нејзиното момче Немања Гудељ веќе некое време уживаат на егзотичната Ибица. Младата пејачка често објавува фотографии на…

СЕ РАЗВЕДОА ОД БРАЌАТА ЏОГАНИ И СО ГОДИНИ БЕА СКАРАНИ: Поранешните јатрви се смирија- Анабела и Слаѓа блиски како никогаш, еве кој е поводот

Пејачката Анабела Атијас на настап во српската престолнина се појави во провокативно издание, а покрај неа настапи и пејачката Слаѓа…

Зборовите кои Николина Пишек и ги упати на ќерката ќе ве расплачат: Ме праша од каде да знае дека нема да заминам?

Убавата водителка Николина Пишек поминува низ тежок период по смр-тта на нејзиниот сопруг Видоје Ристовиќ. Деновиве се навршија 40 дена…

Сопругата на Милан Калиниќ проговори за неговото неверство- не крие, откри се за нивниот брак!

Сопругата на Милан Калиниќ, и во петтата деценија од животот изгледа заносно. Имено Сандра не се експонира во јавност и…
Close
Close