Кафе муабет

Го родила синот на 17 години, па доживеала пекол: Тажната животна приказна на Стоја!

Таа денеска важи за една од најпознатите пејачки на Балканот.     Иако многумина ќе помислат дека животот и подарил…

БЕА СИНОНИМ ЗА ВИСТИНСКА ЉУБОВ: На нивната љубовна приказна завидуваше цела Југославија, се љубеа од првиот до последниот момент!

Љубовната приказна на легендарните актери, Милена Дравиќ и Драган Николиќ започнува токму со филмот.     Двајцата се запознале на…

Нејзиниот маж спиел со 126 девојки а таа тврди дека не и пречи: Имам корист од тоа!

Куртни Харгривс од Велика Британија пред неколку дена откри дека не и пречи тоа што нејзиниот сопруг спиел со 126 жени…

Еве како Илина Арсова изгледала пред 10 години и која е тајната на нејзината беспрекорна линија

Девојката на Игор Џамбазов, Илина Арсова, неодамна објави интересна фотографија на социјалните мрежи. Имено таа сподели фотографија направена пред 10…

Писмо на учителка од Македонија што ќе ве замисли: „Тестот и терапијата ме чинеше скапо, но што правиме со оние што немаат скршен денар?“

„Сите ви посакуваат здравје, јас ќе ви посакам пари. Без нив во оваа држава си ништо“. На интернет секојдневно се…

Најемпатичните хороскопски знаци кои секогаш ќе се потрудат да ве разберат

Емпатичните луѓе се емоционално чувствителни личности кои апсорбираат туѓи емоции и чувства. Тие имаат квалитетни односи со другите, затоа што…

Направила 40 операции, ги изгубила забите, ноктите и косата- но денес е една од најголемите ѕвезди во светот!

30 годишната Мелани Гејдос е вистинска ѕвезда на модното небо.     Имено таа е девојката која засекогаш ја промени…

Таа не е снаа на Брена: Погледнете како изгледа вистинската свекрва на Александра Пријовиќ!

Многумина го познаваат Филип Живојиновиќ, најстариот син на сопругот на Лепа Брена, поранешниот тениски првак во Југославија, Боба Живојиновиќ.  …

Мајката на Ева Заева е вистинска домаќинка – погледнете како изгледа нејзиниот раскошен семеен дом

Куќа целата украсена со преубави цвеќи и мачки што ќе ве освојат на прв поглед Славица Заева, сопруга на братот…

Девојчиња на уличиште учат како да сменат гума и масло- родителите воодишевени од оваа работилница!

Веруавле или не, во Австралија, девојчињата на училиште учат како да променат гума на автомобил.     Имено станува збор…
Close
Close