Кафе муабет

Дали е подобро да се вакцинирате или да се заразите со Ковид-19? Еве што тврдат експертите…

Антителата се врзуваат за површината на вирусот и ги означуваат така што Т -клетките можат да ги уништат… Пред само…

Северина скршена од болка: Пејачката упати моќна порака до сите мајки на кои им се одземени децата!

Хрватската пејачка Северина минатата година го изгуби старателството врз синот Александар кој го има со бизнисменот Милан Поповиќ. Таа неколку…

Злата му забрани на синот да се гледа со сестрата на Бојана и Богдана: Таа е Родиќ, НЕ е за тебе!

Пејачката Злата Петровиќ му забрани на нејзиниот син Јован Пејиќ да влезе во врска со Наташа Родиќ, сестрата на Бојана…

Како да не родила: Снаата на Гоца Божиновска покажа како изгледа по породувањето!

Бојана Родиќ се породи на 9-ти август и роди син, кој таа и Мирко Шијан го нарекоа Зоран по неговиот…

Нема никој посреќен од Вељко и Богдана- Цеца воодушевена од внукот (фото)

Внукот на Цеца, Жељко Ражнатовиќ  во јуни наполни една годна, а јавноста веќе со нетрпение го очекува денот кога Богдана…

Потроши цело богатство на него: Малиот Зоран Шијан носи само посебна облека- Бојана ги разнежни фановите со оваа фотографија!

Бојана Родиќ и Мирко Шијан неодамна станаа родители, и оттогаш не птедат пари кога станува збор за купување на сите…

Поранешна медицинска сестра даде отказ и сега заработува покажувајќи го своето тело

37 годишната Ајли Реј од Бостон е сопруга и мајка на две деца. Имено таа реши да ја напушти својата…

Бојана објави фотографија од Мирко и новороденото синче и буквално ги растопи фановите!

Мирко Шијан и Бојана Родиќ уживаат во првите денови на родителството. Имено на 9-ти август тие го добија синот Зоран. И…

„Од бакшиш можев да купам три стана“: Весна Змијанац откри кога заработувала најмногу пари!

Во јануари годинава наполни 64 години и е родена во Никшиќ, а ништо што се случи во нејзиното детство не…

Северина се огласи по разводот: Откри детали кои никој не ги знаеше- му посвети порака на Игор!

По долго време шпекулирање вчера и официјално Северина и Игор Којиќ се разведоа, откако поднесоа барање за развод до загрепскиот…
Close
Close