UncategorizedКафе муабет

СНЕЖНА ИДИЛА И УЖИВАЊЕ СО СЕМЕЈСТВОТО: Вељко објави фотографија со Богдана и Жељко- сите гледаа во санката на малиот наследик!

Богдана и Вељко уживаат на Копаоник...

Вељко и Богдана и нивното синче Жељко, решија да заминат на Копаоник и да уживаат во зимската идила.

 

Имено парот е на заслужен одмор, по Божиќните и новогодишните празници. Решија да одвојат време само за себе, и да се релаксираат на снегот.

Имено, Веjко ги воодушеви своите обожаватели на Инстаграм со прекрасна семејна фотографија, а она што особено ги воодушеви беше санката со која се возеше малиот Жељко.

– Време е да уживаме со семејството – напиша тој во описот на својата објава. Семејната фотографија, како и волшебниот момент ги разубави кучето на Вељко, кое често ги придружува.

Прва коментираше тета Анастасија и напиша:

Најубава фотографија и додаде срценце!

Инаку и фолк дивата Светлана Цеца Ражнатовиќ не крие дека ужива и е пресреќна во улогата на баба.

Имено таа на социјалните мрежи често пати поставува фотографии од своето внуче Жељко кое го доби од нејзиниот син Вељко и снаата Богдана.

Бабата обожава да поминува време со внучето, но и да го фотографира, па така некогаш со него си игра, некогаш го заспива, некогаш го храни.

Цеца неодамна објави преслатка фотографија од малиот Жељко веднаш по капењето.

 

Бебето беше завиткано во бел фротир со капче.

„Моја крофна“, напиша Цеца покрај фотографијата.

Еве како изгледаше:

Инаку наследникот на империјата Ражнатовиќ, се роди во јуни, а Богдана и Вељко се остварија во улогата на родители.

Бебето го доби името по покојниот татко на Вељко, Жељко Ражнатовиќ Аркан.

Породувањето било со царски рез, а го извршил докторот кој ја породил Цеца со Вељко и Анастасија.

Уште неколку фотографии од преслаткиот Жељко…

 

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close