Дом и семејство

Слаткар се пофали со својата сопруга и синчето- фотографија која ќе ве растопи!

Сања и синчето Моша заедно ја китат елката...

Во април годинава, Сања Николиќ и Марко Маринковиќ, Слаткар се остварија во улогата на родители и го добија своето прво дете, синчето Моша.

Сања Николиќ  ТВ водителка и екс мисица отсекогаш била дискретна кога е во прашање приватноста на социјналните мрежи, но затоа нејзиниот сакан, не толку е резервиран и понекогаш знае да објави нешто заедничко и да откри детали од нивниот брачен живот.

 

Така пред неколку дена Слаткар реши да сподели фотографија со своите фанови, од Сања и нивниот осуммесечен син Моша пред да започнат со китењето на елката.

 

Фото Инстаграм

 

Сања го држи во раце Моша, и прави селфи, а фотографијата ја објави познатиот рапер на социјалните мрежи и напиша:

Прво селфи, па може да почнеме со ќитење.

 

Познатиот рапер и поранешната Мис на Македонија се во брак од 2014 година.

 

Фото Инстаграм

Тие имаат одличен брак, а познатиот репер тоа го потврди и пред неколку години со неговиот спот за песната „Луда романтика“ во која главната улога и ја додели токму на неговата убава сопруга.

 

Сања е вистинска убавица…

 

Велат мајчинството разубавува, па тоа е доказ и кај поранешната мисица која мора да пизнаеме дека и без грам шминка е вистинска убавица.

Имено, Сања пред извесно време објави селфи на кое позира без шминка, во својот дом, облечена во дуксер и со косата врзана во високо коњско опавче.

 

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close