Кафе муабет

Славење во домот на Ана Севиќ- пејачката пресреќна, конечно доаѓа момче!

Во декември минатата година, тие ја добија ќерката Сена, а на крајот на март, уште едно момче ќе се придружи на нивното семејство...

Ана Севиќ и нејзиниот сопруг Даниел Недељковиќ со нетрпение ја чекаат приновата во семејството, а сега го открија и полот на бебето.

фото инстаграм/Ана Севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Имено, Ана треба да се породи кон крајот на март, а радосната вест веднаш ја сподели со најблиските, пишува „Мондо“.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

“Ана и Даниел очекуваат момче. Оваа вест го израдува целото семејство бидејќи имаа голема желба за машко дете во семејството. Не се старомодни, се работи за емоционална природа, “, истакна изворот и додаде:

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

“Даниел го загуби својот брат и веста дека Ана ќе роди син ги израдува сите, почнувајќи од неговиот татко до неговите баба и дедо. Сите едвај чекаат да се роди момчето и многу и помогаат на Ана да ја одгледа Сена, особено откако дозна дека повторно е бремена “.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Да потсетиме, Ана Севиќ ја има ќерката Лорена, која ја доби од бракот со Дарко Лазиќ. Се омажи за нејзиниот сегашен сопруг минатата година, на тајна венчавка во село во близина на Шабац, а потоа отпатуваа на меден месец. Во декември минатата година, тие ја добија ќерката Сена, а на крајот на март, уште едно момче ќе се придружи на нивното семејство.

фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ
фото инстаграм/ана севиќ

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close