Кафе муабет

Синот на Драгана Мирковиќ ја покажа девојката: Ова ли е снаата на пејачката?

Замина на одмор...

Откако неодамна го отклучи својот Инстаграм профил, синот на Драгана Мирковиќ не престанува да го привлекува вниманието на јавноста.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако до неодамна не сакаше јавно да се експонира, што пејачката често го истакнуваше во нејзините интервјуа, Марко реши повеќе да не крие ништо.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Со отклучувањето на неговиот Инстаграм профил сите се запознаа со тоа како живее Марко, што сака, како го поминува слободното време.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Така успеавме да дознаеме дека младиот Бијелиќ, како и неговиот татко Тони, е љубител на луксузни автомобили,  дека сака да патува, дека неодамна престојувал во Србија.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Но, она што го објави вчера ги заинтригира сите.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Имено, на Инстаграм профилот на Марко се појави видео на кое се гледа дека тој моментално е на хрватското приморје, но и со кого.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Додека ја снимаше вечерата, намерно или случајно, Бијелиќ покажа дека е во друштво на девојка, па многумина се запрашаа дали тоа е снаата на Драгана, сестрата Мануела или пак некоја пријателката на Марко.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Ако се работи за девојка, нема сомнеж дека многу припаднички на понежниот пол биле разочарани од ова сознание, со оглед на тоа што Марко неодамна стана еден од најпосакуваните млади момчиња.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Фактот што неговата мајка е мегапопуларна ѕвезда е доволен Марко Бијелиќ, синот на Драгана Мирковиќ, со секој негов потег да привлече огромно внимание.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако до неодамна не беше експониран во јавноста и беше вистинска мистерија за припадниците на седмата сила, Марко полека излезе од таа сенка и покажа дел од неговата приватност а со се почестите објави на социјалните мрежи стави до знаење дека му се допаѓа популарноста.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Синот на Драгана Мирковиќ порасна во примерно младо момче кое образованието го става на прво место, а пред неколку дена се пофали и дека пристигнал во Белград малку да одмори, Марко се пофали на социјалните мрежи.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Имено, тој на својот Инстаграм објави стории од Белград а виден е и како поминува време на белградски сплав до раните утрински часови. Јасно е дека ниту децата на Драгана не се имуни на белградскиот ноќен живот, па секогаш кога им дозволуваат обврските, ги пакуваат куферите и доаѓаат од Виена во Србија.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако го живее животот од соништата, Марко никогаш не го истакнува тоа, а единствен показател за луксуз се скапите автомобили на кои е голем љубител, па затоа најголем дел од објавите на неговиот Инстаграм се со скапи автомобили.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Наследникот на Драгана, Марко Бјелиќ, неодамна ги изненади сите кога на своите следбеници им покажа дел од возниот парк во Австрија.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Имено, тој фотографирал скапи автомобили паркирани во гаражата, и буквално им го одзема здивот на обожавателите на четири тркала.

фото инстаграм/Тони Бјелиќ

Марко се пофалил со џип „мерцедес“, ферари чија цена е над 200.000 евра и возило „КТН“ за кое требало да издвојат околу 100.000 евра.
Тоа е тоа“, напиша накратко Марко, кој очигледно сака возење и добри автомобили.
Потоа снимил приказна на Инстаграм како вози луксузен автомобил, а потоа и брод.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Многумина велат дека Марко изгледа како холивудски актер, но Драгана сега има уште една мака плус сите млади пејачки сакаат да го заведат нејзиниот син!

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close