Кафе муабет

Се сеќавате на убавата бунтовничка Миа Колучи?: Денес е мајка на четири деца, мажена е за еден од најпознатите пејачи- Погледнете како изгледа (ФОТО)

Ужива во улогата на мајка и сопруга...

Се сеќавате ли на Rebelde Way, тинејџерската серија, снимена во Аргентина која направи бум во Македонија и регионот.

фото архива

Серијата ја режираше Крис Морена, позната аргентинска актерка и продуцент, а сценариото го напиша Патриша Малдоналдо. Оваа серија кај нас беше попозната под името „Млади Бунтовници“.

фото архива

Во центарот на настаните се Марица (Камила Бордонаба) и Миа (Луисана Лопилато), која беше најпопуларна девојка во училиштето. Дејството на серијата се одвива во школата Elite Way во Буенос Аирес.

фото архива

На училиште младите се образуваат, стекнуваат искуство и остваруваат познанства кои ќе им обезбедат подобра иднина, но и ги стекнуваат првите искуства во љубовта.

фото архива

Може да се каже дека немаше тинејџерка која не сакаше да биде како Миа Колучи која важеше за богата ученичка по која лудуваа сите момчиња во училиштето.

фото архива

Луисана Лопилато денеска е во среќен брак и се уште се занимава со глума, пеење, а воедно е и успешен модел. Таа е среќно мажена за Мајк Бубле и има 4 деца.

фото инстаграм/Луисана Лопилато

И покрај тоа што роди три деца таа изгледа како тинејџерка. Виткото тело, блескавата насмевка се она што ја прават миленичка на многу генерации.

фото инстаграм/Луисана Лопилато

Во продолжение погледнете како изгледа денес…

фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато
фото инстаграм/Луисана Лопилато

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close