Кафе муабет

Од неа останаа само силикони: Што се случува со ќерката на Топалко?- фановите загрижени!

Видно ослабена...

Хелена Топаловиќ, убавата црнокоса која е ќерка на пејачот Милан Топаловиќ Топалко привлекува големо внимание во медиумите со својот привлечен изглед кој се коментираше во многу ситуации како фантастичен.

ФОТО: Милан Топаловиќ Топалко / Инстаграм

Иако многумина по свадбата мислеа дека Хелена е бремена и коментираа за нејзината тежина, таа се огласи видно вознемирена и посочи дека не е бремена.

фото инстаграм/Хелена Топалковиќ

Сега Хелена сподели неколку фотографии кои покажуваат дека оваа млада дама била погодена од коментарите за нејзината тежина, па решила да ја воведе во ред својата линија.

ФОТО: Милан Топаловиќ Топалко / Инстаграм

На фотографиите се гледа дека таа изгубила некој килограм.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

На една фотографија, Елена позираше во црн фустан до колена со палто, додека на друга старлетата е во црвената комбинација.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

На двете фотографии се гледаат многу тенки нозе а и во лицето делува поинаку.

Во очи, веднаш паѓаат огромните силикони. Таа ја скрати нејзината долга црна коса по која беше препознатлива па сега е сосема друга Хелена.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Дали Хелена претера со слабеењето не е важно бидејќи без оглед на се, таа сè уште добива позитивни коментари за физичкиот изглед.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Да потсетиме, Хелена долго време ја криеше врската со поранешниот сопруг на водителката, со оглед на тоа дека тој се разведе во тој период, а потоа признаа дека се заедно и дека одлично се сложуваат.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Следуваше свадба скриена од очите на јавноста, а по фотографиите кои го кријат неговото лице, Хелена неодамна објави една на која среќно се гушкаат без емотикони на неговото лице и така за прв пат јавно го покажа својот сопруг.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Ќерката на познатиот пејач на Инстаграм редовно покажува детали од својот живот и колку е среќна и заљубена.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Но она што многумина го забележаа преку нејзините фотографии е неверојатниот луксуз во кој живее овој пар.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Сите простории се максимално дотерани, а просториите се исполнети со многу слики и најразлични цвеќиња.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Колку добро и оди на ќерката на Топалко зборува и тоа што од неодамна влезе во бизнис со недвижнини, а апартманите сама ги рекламира.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Како што може да се прочита во медиумите, наводно во прашање е бизнис „стан на еден ден“, што го започна со својот сопруг.

Фото: Хелена Топаловиќ / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close