Кафе муабет

ОВА Е НОВИОТ ДЕЧКО НА ЈОВАНА ЈЕРЕМИЌ: Водителката конечно објави фотографија – набилдан и убав како кукла (ФОТО)

Вели дека е среќна...

Популарната водителка и авторка на емисијата „Ново викенд утро“, Јована Јеремиќ, вчера ја изненади јавноста со својата најнова објава на социјалните мрежи и со тоа привлече лавина коментари, како и секогаш кога се во прашање нејзините објави.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Имено, Јована објави фотографија со своето ново момче кое вешто го крие од очите на јавноста.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Иако неговот лик може да се види на објавата која ја сподели, Јеремиќ успеа да го замагли својот сакан користејќи го ефектот „портрет“ на нејзиниот телефон, со што повторно остана мистериозен.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

– Кој знае, знае – напиша популарната водителка во својата објава на социјалните мрежи.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Неодамна Јована ги шокираше сите со својата изјава каде вели дека смета дека секоја жена го заслужува најдоброто во бракот и врската, но кога жената ќе роди дете од својот маж, мора да добие многу повеќе.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

-Кога на маж ќе му родиш дете, тој е должен да ти купи Ролекс, стан во центарот на Белград и најнов автомобил. Ако живее во внатрешноста мора да е куќа, ролекс и најнов автомобил. Извини, нека заработи. Мора да ја обезбеди сопругата – изјави Јеремиќ.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Популарната водителка Јована Јеремиќ во гостувањето во Сценирања на телевизија Курир отворено опиша какви искуства најмногу сака во кревет.

Фото Инстаграм/Јована Јеремиќ

Имено, популарната водителка прво откри какви мажи всушност имаат најголеми шанси со неа.

Фото Инстаграм/Јована Јеремиќ

– Јас сум чесен човек и точно знам што барам. Кој ќе дојде во вашата емисија и ќе го каже ова. Никој. Не помислувам да се залажувам. Ако не е успешен, не ми се ни приближувај. Што има просечниот маж да ми праќа пораки. Што да правиме ние двајца, можеме да соработуваме, но зборуваме за емотивни врски. Ќе ме изведе на вечера што не може да си ја дозволи. За што зборуваме? Тогаш ја губам сексуалноста. Не можам да спијам со човекот на кој јас му го платив ручекот. Така ја губам сексуалноста – изјави Јеремиќ.

Фото Инстаграм/Јована Јеремиќ

Потоа се навратила на својот сексуален живот, каде што открила се во детали.

Фото Инстаграм/Јована Јеремиќ

– Јас сум страстна, многу емотивна и длабока. Многу длабока и во секоја смисла тоа го мислам. Интензивно и чудно. Сакам да се обидувам и да чувствувам сè. Не мислам само на внатрешните чувства. Сакам допир, бакнеж во вратот, тие работи навистина ме поттикнуваат. Точно знам која област многу ми се допаѓа околу вратот, тоа ми е многу секси. Мислам дека мажите многу го заборавија тоа. Заборавиле да бидат сензуални, а тоа е многу лошо за жените кои се страсни. Не сакам ништо што е брзо и ништо што е агресивно. Се однесувам како да сум домино дама, но всушност сум покорна во таа сексуална смисла. Ми се допаѓа тој вистински да ме бакнува и да бидеме едно – изјави Јеремиќ.

Фото Инстаграм/Јована Јеремиќ

– Еве како треба да ми пристапиш. Прво мора да имате чесна намера или во спротивно го губите времето. Не сакам да имам комбинации, немам време за тоа. Не ми треба секс, јас водам љубов. Потоа велат дека сум фатална. Спијам само со мажи кои ми се допаѓаат. Штом не те сакам, нема да имам секс. Јас презирам с.кс, тоа е за површни луѓе. Јас сум премногу длабока жена. Нема да се предадам за утре некој да оди низ град и да зборува како е со мене. Јас сум прескапа жена. Тоа што ќе му го дадам на маж, нема да му го даде ниту една жена. Никој не може да ме заборави – изјави Јеремиќ.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Инаку во јавноста се шушкаше дека партнер на Јована Јеремиќ е Ненад Санковиќ.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

– Тоа е мојот пријател со привилегии. Тој ги има сите повластувања! Среќна сум, исполнета. Кај мене секогаш се е квалитетно, сериозно, исполнета сум во секоја смисла. Тој е мој тип на момче – изјави Јована за „Блиц.рс“.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

– Ми кажа дека е воодушевен од мојот стајлинг вечерва. Ова е мојот стил, розови панталони, овој стајлинг ги истакнува моите атрибути. Дали е вистинско време да се каже „да“? Секогаш е вистинско време за вистинските работи! – истакна водителката.

фото инстаграм/Јована Јеремиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close