Кафе муабет

Имам 31 година, сакам жени над 60 години, тие се позрели и поискусни: Најстарата “девојка” му била 90 годишна!

Тој за телевизијата ТЛЦ откри дека кога имал само 18 години, излегол со жена која имала 50 години, пренесува „The Sun“.

Многумина може и нема да поверуваат во оваа необична приказна но 31 годишниот Кајли од Питсбург се опишува себеси како човек кој е „зависен од излегување со постари жени“.

фото прнтскрин

Јавно проговори за својот фетиш и истакна дека кога бил многу мал сфатил дека го привлекуваат повозрасни жени.

Тој за телевизијата ТЛЦ откри дека кога имал само 18 години, излегол со жена која имала 50 години, пренесува „The Sun“.

фото принтскрин

Сега, кога има 31 година, тој вели дека неговaта партнерка мора да има најмалку 60 години.

Открива дека пред извесно време излегувал дур и со жена која имала 90 години.

фото инстаграм

– Првиот пат кога сфатив дека ме привлекуваат постари жени, имав само 12 години, бев шесто одделение. Ни предаваше згодна професорка кој беше над 60 години. Ce-ксот со постари жени е подеднакво страcтвен како и со помладите, тие можат да уживаат исто како и помладите.

фото принтскрин

Иако многу од неговите пријатели се обиделе да го убедат да започне да излегува со помлади девојки, сепак тој истакна дека не е зантересран и сепак останува на своето, дека го првлекуваат помлади девојки.

фото принтскрин

„Не дека не сакам девојки на моја возраст, но тие не се доволно зрели“, рече Кајли.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close