Кафе муабет

БРЕМЕНАТА БОЈАНА РОДИЌ ГИ “ЗАПАЛИ” СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Ги истакна голите рамена и позираше во неодоливо издание!

Бојана знае како да предизвика бура од реакции...

Бојана Родиќ снаата на пејачката Гоца Божиновска, буквално со секоја своја објава на социјалните мрежи предизвикува бура од реакции.

фото инстаграм

Имено сестрата на Богдана Родиќ, која е снаа на Цеца, добива бројни комплименти за својот изглед, а со оглед дека е во блажена состојба, таа добива низа коментари дека и годи бременоста.

фото инстаграм
фото инстаграм

Сега бремената Бојана Родиќ ги запали социјалните мрежи со својата последна објава.

Имено, таа позираше во неодолива поза со спуштена кошула која ги истакнува нејзините рамена.

фото инстаграм

Да потсетиме, Мирко Шијан и Бојана Родиќ на почетокот на оваа година дознаа дека ќе станат родители за прв пат, а пред извесно време дознаа дека ќе добијат момче.

фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку сестрите станаа познати откако најмладата од нив, Богдана, заплови во љубовна романса со синот на Цеца.

фото инстаграм

Тие со својата убавина го привлекуваат вниманието, но и со атрактивниот изглед со кој Бојана дефинитивно е на прво место.

За оваа атрактивна девојка интересно е и тоа што е во емотивна врска Мирко Шијан, синот на познатата пејачка Гоца Божиновска и еден од најдобрите другари на зетот Вељко Ражнатовиќ, а наскоро тие ќе станат и родители.

фото инстаграм
фото инстаграм

Но нејзиниот љубовен живот и пред Мирко беше и те како интересен. Таа наводно беше во врска со Коста Терезиќ, поранешното момче на Анастасија, но и со Стефан Кариќ  учесникот во „Задруга“, кој пак е другар со нејзиниот сегашен партнер, Мирко.

фото инстаграм

Но она што сите го коментираат е нејзиниот физики изглед. Имено, фаталната заводничка навистина изгледа одлично, посебно на нејзините фотографии, иако на социјалните мрежи за неа можат да се прочитаат и критики дека има направено естетски корекции и неколку операции.

фото инстаграм

Неспорно е дека таа сега изгледа добро, но како изгледала порано, погледнете во продолжение.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку, Бојана важи и за вистинска ѕвезда на социјалните мрежи. Таа на Инстаграм има 44 илјади следбеници и од јуни 2017 година, од кога е нејзината најстара фотографија, постојано објавува интересни фотографии на кои во преден план е нејзиното убаво тело. Таа често патува со своите сестри и пријатели на луксузни дестинации, а наводно нејзиното поранешно момче Дејан Савиќ за неа потрошил 10.000 евра по егзотични дестинации.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

На нејзиниот список со поранешни наводно се наоѓа и синот на Лепа Брена, Стефан Живојиновиќ, како и Стефан Кариќ, Костадин Терзиќ и извесен Дејан Савиќ, момче од Белград кое живее и работи во странство.

„Бојана е одлична девојка, толку слатка и убава, може да се види дека таа го сака мојот Мирко. Како јас да ја родив. Јас сум многу среќна и навистина би сакала тие да стапат во брак, за да можам да имам внуче како Цеца! Се гледа дека е дете е од чесен и гостопримлив дом. Па, ние сме создадени еден за друг. Не ме интересираат никакви трачеви. Мирко ми кажа колку се прекрасни нејзините родители и кога ја запознав, видов дека сè е точно. Ја видов нејзината мајка Даниела кога им беше славата, па Мирко ми се јави со видео повик, а таа ме поздрави, мила жена“, рече неодамна Гоца Божиновсказа својата снаа а пренесе „Ало.рс“.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Како изгледаат нејзините фотографии на Инстаграм, погледнете во продолжение.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close