Бебе

Мајка се породила на паркинг – камерата снимила неверојатно породување (Видео)

Снимката го обиколи целиот свет.

Сузан Андерстон не успеала да го дочека доаѓањето во салата за породување. Кога добила болки, со сопругот Џосеф веднаш тргнале кон болницата, но, нетрпеливото бебе сакало што побргу да дојде на овој свет.

Кога парот од Флорида стигнал до болницата, Сузан веднаш по излегувањето од автомобилот почнала да го раѓа бебето. Сето тоа го забележале камерите на паркингот, а снимката допрела и до јавноста. На неа јасно се гледа како Сузан се породува, а бабицата го фаќа бебето во рацете.

Погледнете и вие самите!

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close