Кафе муабет

Ќерката на Харис Џиновиќ денес е вистинска убавица, а вака изгледала пред пластичните операции

Направила корекции...

Џина Џиновиќ, ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ, важи за една од најатрактивните девојки, дете на познати родители.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Таа е влијателна инфлуенсерка и многу активна на социјалните мрежи, а како што еднаш истакна, со своите следбеници споделува детали од својата приватност, најчесто оние кои се однесуваат на нејзината физичка трансформација.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Изгледот на Џина Џиновиќ, бил сосема поинаков до пред две години.

Имено, наследничката на пејачот на фолк музика имала проблеми со килограмите, а наводно и со лицето поради мозолчињата кои ја мачеле во тинејџерските денови, пишува Story.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

– Бев како топка, Џина од пред две години и оваа сега се две различни личности. Ја корегирав исхраната и сакам да лажам дека вежбам, иако тоа ретко го правам, но ова се некои работи кои ги споделувам со моите следбеници. Да речеме и јас имав катастрофални проблеми со лицето, многу се трудев да го направам вакво какво што е денес, меѓу другото ме фати пубертетот, па се обидувам да им објаснам на девојките дека мозолчињата се нормална работа, изјавила Џина за време на гостување во емисија.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ
фото инстаграм/Џина Џиновиќ
фото инстаграм/Џина Џиновиќ
фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Врз основа на видеото снимено пред една година би можело да се заклучи дека Џина во значителна мера и со естетски процедури го коригирала својот изглед.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Првото нешто што многумина го забележаа и коментираа е дека усните тогаш и биле многу потенки, а се гледа дека ги наполнила и градите.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Сака да живее со момчето…

Милeничката на Харис и Мелина Џиновиќ, неодамна наполни 18 години и е подготвена да започне ново поглавје од животот на возрасните.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Имено, Џина изразила желба да живее со своето момче, поради што нејзините родители Харис и Мелина Џиновиќ дошле во жесток конфликт.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Имено, Џина е во врска со Андреј Ѓуриќ, фудбалер на „Црвена ѕвезда“, а како што пишува „Стар“, сега ги известила родителите дека сака да се пресели со него во друга земја, штом потпише договор.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Андреј моментално настапува за Ѕвезда, но прашање е кога ќе потпише нов договор и за кој клуб. Целта му е да оди подалеку, поточно да игра во странство, што ќе се случи до есен. Џина и тој се во врска три години и тоа е навистина многу голема љубов, па решила да биде вистински партнер и ако тој оди во странство планира да ги спакува куферите и да оди со него – вели изворот. и додава:

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Таа им кажа на Харис и Мелина по што настана џумбус. Харис и кажал дека разбира дека се сакаат и дека треба да му биде голема поддршка, но дека е уште млада да му се посвети и дека треба да размислува за школувањето. Џина му плесна во лице дека сега е полнолетна и сама одлучува што да прави – Харис доживеа уште поголем шок кога Мелина ја поддржа Џина.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Мелина му рекла на Харис да не се нервира и дека Џина е паметна девојка, да ја пуштат и да ја поддржат во одлуката, додава изворот.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close