Кафе муабет

Ќерката на Харис и Мелина Џиновиќ ги отвори вратите од нивниот дом вреден два милиони евра (ФОТО)

Го покажа луксузниот дом...

Куќата на Харис и Мелина Џиновиќ, која беше завршена минатата година, парот ја изгради вилата по мерка, а нејзината внатрешност до неодамна беше строго чувана тајна.

ФОТО: Харис Џиновиќ / Инстаграм

Прекрасната вила лоцирана во Сењак, како што се пишуваше во медиумите, вреди над два милиони евра, а ќерката на Харис и Мелина неодамна објави фотографии од два агли на луксузниот дом.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Иако Џина Џиновиќ е доста активна на социјалните мрежи и иако нејзините придружници повеќепати побараа од неа да го снима нивниот дом, таа не го стори тоа, и на Инстаграм многу ретко објавува фотографии направени во семејниот дом.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Имено, таа објави фотографија од базенот кој се наоѓа во дворот, покрај кој сака да поминува време, а глетката буквално го одзема здивот.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Дека семејството Џиновиќ го вложило целото внимание во декорот сведочи уште една фотографија која нивната наследничка ја објави на социјалните мрежи.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

На споменатата фотографија се гледа внимателно поставена раскошна маса, со најскапиот сет за рулавање, а се гледа и пространа трпезарија, каде што семејството ужива заедно.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Инаку милeничката на Харис и Мелина Џиновиќ, Џина, неодамна наполни 18 години и е подготвена да започне ново поглавје од животот на возрасните.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Како што објавија медиумите наводно Џина изразила желба да живее со своето момче, поради што нејзините родители Харис и Мелина Џиновиќ дошле во жесток конфликт.

фото инстаграм/Џина Џиновиќ

Имено, Џина е во врска со Андреј Ѓуриќ, фудбалер на „Црвена ѕвезда“, а како што пишува „Стар“, сега ги известила родителите дека сака да се пресели со него во друга земја, штом потпише договор.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Андреј моментално настапува за Ѕвезда, но прашање е кога ќе потпише нов договор и за кој клуб. Целта му е да оди подалеку, поточно да игра во странство, што ќе се случи до есен. Џина и тој се во врска три години и тоа е навистина многу голема љубов, па решила да биде вистински партнер и ако тој оди во странство планира да ги спакува куферите и да оди со него – вели изворот. и додава:

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Таа им кажа на Харис и Мелина по што настана џумбус. Харис и кажал дека разбира дека се сакаат и дека треба да му биде голема поддршка, но дека е уште млада да му се посвети и дека треба да размислува за школувањето. Џина му плесна во лице дека сега е полнолетна и сама одлучува што да прави – Харис доживеа уште поголем шок кога Мелина ја поддржа Џина.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

– Мелина му рекла на Харис да не се нервира и дека Џина е паметна девојка, да ја пуштат и да ја поддржат во одлуката, додава изворот.

Фото: Инстаграм/ Џина Џиновиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close