Кафе муабет

Ја изневери повеќе од 80 пати а таа му прости и повторно се заедно: Заводникот се врати во прегратките на наивната убавица, јавноста бесна поради нејзината одлука

Љубовта победува се...

Миленикот на женската публика, актерот Вилијам Леви кој јавноста го запозна во шпанските сапуници, каде и да се појави прави бум со својот изглед.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Жените не можат да му одолеат на неговото мускулесто тело а мажите му завидуваат.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Иако на почетокот на минатата година Вилијам Леви неочекувано побара од медиумите да не го прашуваат за Елизабет Гутиерез неговата сопруга и мајка на неговите деца сега јавноста беше шокирана кога повторно ги виде заедно.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

– Сакаме да ве информираме дека решивме да ја прекинеме нашата врска, но ќе продолжиме да бидеме прекрасно семејство како што сме и најдобри родители на нашите деца, откри Вилијам во јануари.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Двојката е видена заедно по долго време во посета на Севиља, каде Вилијам работи на проект.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Тие уживаа со пријателите и семејството и не ја криеја среќата. Тие се фотографираа со обожавателите и споделуваа фотографии на Инстаграм.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Оттогаш тие повеќе пати се видени заедно, но во друштво на ќерката Кејли. Според порталот Ванитатис, Вилијам Леви и Елизабет Гутиерез биле видени на вечера во италијански ресторан.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

 

View this post on Instagram

 

A post shared by @levybeth_brasil

Информациите објавени во споменатиот медиум велат дека двајцата актери не биле сами на средбата, туку биле во друштво со ќерката на Кејли Леви, како и со уште еден пар чиј идентитет не е познат.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Елизабет Гутиерез и Вилијам Леви се познаваат 19 години, а својата романса ја започнаа во реално шоу, подоцна се венчаа и добија две деца Кристофер и Кејли, кои сега се тинејџери.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Нивниот брак го следеа многу афери и неверства од страна  на Леви, а Елизабет секогаш го бранеше.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Елизабет Гутиерез сега доби низа критики поради нејзиното помирување со заводникот кој ја има изневерено повеќе од осумдесет пати. Јавноста ја нарекува „јадница“ и „слабак“ затоа што таа очигледно му ги простила сите јавни измами на Вилијам Леви.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Да потсетиме, кубанскиот актер е познат како голем женкар, а имаше период кога спиеше со три различни жени неделно.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Се обиде да ги одведе сите колешки во кревет, многумина попуштија, но не и 40-годишната Жаклин Бракамонтес, која му беше партнерка во теленовелата „Магична привлечност“.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Што се однесува до неговите бројни афери, познато е дека ја изневерувал сопругата, меѓу другите и со некои колешки. Една од нив е и Ксимена Наварета со која глумеше во теленовелата „Бура во срцето“ за која проговори и самата, а на насловните страници на медиумите се појавија и нивните заеднички фотографии.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Актерот беше обвинет и дека намамил малолетничка во хотелска соба и ја принудил на секс.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Обвинението подоцна беше отфрлено, но Вилијам никогаш не негираше дека спиел со дотичната девојка, туку рече дека таа го лажела за тоа колку години има.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Вилијам Леви зад себе има огромен број на улоги во серии и филмови од шпанското говорно подрајче.

Фото Инстаграм/Вилијам Леви

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close