Кафе муабет

Луна Џогани брои ситно до породувањето, а Марко ги чува и двете (фото)

Таа и нејзинот сопруг Марко Мијковиќ со нетрпение го очекуваат нивното прво дете, ќерката Миа...

Луна Џогани неодамна влезе во деветтот месец од бременоста, ситно брои до породувањето.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани
фото инстаграм

Таа и нејзинот сопруг Марко Мијковиќ со нетрпение го очекуваат нивното прво дете, ќерката Миа.

Во текот на бременоста, Луна гордо го покажува трудничкото стомаче, а сега со ново видео ги разнежни своите следбеници на социјалната мрежа нстаграм.

фото инстаграм

Имено, таа сега објави видео на кое се гледа како Марко го гали нејзиниот стомак.

„Тато секогаш се грижи за бебето“, напиша Луна додавајќи емоткони со срце.

foto instagram
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Инаку, Луна неодамна откри дали планира да се откаже од кариерата и да стане домаќинка кога ќе ја роди ќерката Миа.

фото инстаграм
фото инстаграм
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

– Сите работни околу бебето ќе бидат поделени, секако и Марко ќе се грижи за детето. Јас не сум тип на жена што може да биде домаќинка и да седи дома, сакам да работам. И двајцата ќе учествуваме во одгледувањето на бебето. Знам дека ќе уживаме во овие слатки обврски. Искрено, едвај чекам да се роди Миа “, изјави Луна за медиумите.

foto instagram
foto instagram
foto instagram

Како изгледаше Луна на денот на венчавката!

Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
Фото: Принтскрин/ Јутјуб, Скитер тубе
фото инстаграм
фото принтскрин
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close