Кафе муабет

Со оваа убавица Милан Поповиќ ја замени Северина- со неа го чека четвртото дете, сите велат дека е поубава од пејачката!

Со неа е во среќен брак...

Српскиот крал на бакарот, Милан Поповиќ, откако стави крај на врската со Северина, среќата ја најде покрај Бојана.

Фото Инстаграм/ Милан Поповиќ

Втората сопруга на Милан Поповиќ е 28 години помлада од него, атрактивна русокоса и целосна спротивност од неговата прва љубов, пејачката Северина.

Фото Инстаграм/ Милан Поповиќ

Милан и Бојана добија два сина од големата љубов ги имаат синовите Милан, кој таа го роди во 2017 година и Ѓорѓе, кој го добија во 2019 година, додека Поповиќ со поранешната девојка, пејачката Северина го има и синот Александар.


Наскоро во нивниот дом ќе пристигне и мало девојче кое целото семејство го чека со нетрпение.

фото инстаграм/Милан Поповиќ

Познатиот српски бизнисмен еднаш откри како ја запознал Бојана во 2015 година.

фото инстаграм/Милан Поповиќ

– Се запознавме двајцата во Белград. Студира маркетинг, потекнува од добро белградско семејство, многу е згодна, образована, млада, духовита, снаодлива и секогаш подготвена за шега. Со неа нема кавги и расправии, дури и кога е бремена, кога жените знаат да бидат каприциозни, изјави Поповиќ.

фото инстаграм/Северина

Сопругата на Милан Поповиќ не сака јавно да се експонира, а бизнисменот своевремено пред медиумите зборуваше за неа и рече дека ужива во бракот со неа.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

‒ Со неа нема кавги и расправии, дури и сега кога е во блажена состојба, кога жените знаат да бидат каприциозни. Таа е слатка, мила и прекрасна мајка, а тоа ми е многу важно.


Инаку Милан Поповиќ и популарната хрватска пејачка Северина сеуште водат битка околу старателството над синот Александар.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

Во една прилика, на прашањето која е причината што тие двајца се разделиле Милан откри дека нивната врска била краткотрајна искра која се изгаснала. Тој рече дека не можел да го толерира нејзиното променливо расположение, од хистерија, преку омраза до потполна рамнодушност.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

Милан посочи и дека за пејачката тој бил само финансиски проект, за истото бил подготвен да приложи и докази.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

Милан во неколку наврати посочи дека одамна нема нормална комуникација со Северина, и не разговара ниту за детето, бидејќи таа била тврдоглава и не прифаќала туѓо мислење, за неа постоело само нејзиното.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

Поповиќ исткна дека во повеќе наврати се обидел на цивилизиран начин да разговара со пејачкта за да најдат заедничко решение кое е најдобро за нивниот син, но дека тоа никогаш не е било возможно.

фото инстаграм/Северина

Дури и вели дека забележил дека чудно се однесува па се сомнева дека пие некои апчиња за смирување. Милан бил подготвен да и помогне, но таа тоа го одбила.

фото инстаграм/Северина

– Мојот предлог секогаш бил, Северина работи ја својата работа, јас имам многу време на овој свет, пушти го синот да биде кај мене.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

-Три месеци имавме врска, другите три поминаа во несогласување. Со такви менувања на расположение кои можеби се поврзани со некоја зависност од нешто. Повеќе не сум сигурен, кога барав да се тестираме на дрога за да имаме доверба еден во друг, таа одби, изби расправија, како тоа од неа смеам да го побарам, па подоцна разговарајќи со експертите сфатив дека тоа е главната причина на тие променливи расположенија, со кои не сакав да се носам, откри Поповиќ.

Фото Инстаграм/Северина Вучковиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close