Кафе муабет

Сопругата на Џани конечно се огласи по неверството: „Таа жена сака да ни го растури бракот!“

Научив да живеам со разните фанови и фанатици и оние кои сакаат да не повредат по секоја цена...

Во последно време Слаѓа и Џани Трајковиќ се во центарот на внимането по наводната прељуба на фолкерот.

Фото Архива

Имено тие немаат мир откако беа објавен фотографии на кои се гледа како Џани се бакнува со друга девојка, и  ја изневерува сопругата, а како што пишуваат тамошните медиуми, зад целата приказна стои жена која со години се обидува да дојде до пејачот и која не бира начин да го уништи неговиот брак.

Фото Инстаграм/ Dzanimusic
Фото Инстаграм/ Dzanimusic

– Џани има фанови од целиот свет. И вакви и онакви. Знам за една разведена жена, таа има околу четириесет години, која постојано му пишува на Инстаграм, а го најде и на неговиот телефонски број. Патолошки е вљубена во него, постојано го следи, тотално е опседната со него. Мислам дека ископа неколку слики на кои Џани бакнува девојка пред неколку години, па ги објави на интернет. Нема теорија дека Џани сега би ја измамил Слаѓа. Поминаа толку многу заедно, што сега не би правеле такви работи – вели изворот.

Фото Инстаграм/ Dzanimusic
Фото Инстаграм/ Dzanimusic

– Колку пати досега не скараа и разделија, и сум го исфрлила од дома … Уживаме и не обрнуваме внимание на сето тоа. Бев на одмор, сега ми вели Џани, бидејќи работи секој ден, да бирам каде ќе одам повторно да се одморам, па планирам да уживам во Турција. Научив да живеам со разните фанови и фанатици и оние кои сакаат да не повредат по секоја цена. Знам за таа жена која го брка со години, таа нема ништо за што не е подготвена, не можам да и помогнам, но докторите можат – изјави сопругата на Џани.

Фото Инстаграм/  printscreen/sanja_l
Фото Инстаграм/ Dzanimusic
Фото Инстаграм/ Dzanimusic

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close