Кафе муабет

Славица Чуктераш во издание какво не сте ја виделе до сега – „горат” социјалните мрежи!

Пејачката не се двоуми да го покаже своето извајано тело во костим за капење, но и атрибутите...

Славната пејачка Славица Чуктераш моментално престојува на хрватскиот брег, а нејзините следбеници редовно ги известува за деталите кои се случуваат од нејзиниот одмор.

ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
foto instagram
foto instagram
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм

Пејачката не се двоуми да го покаже своето извајано тело во костим за капење, но и атрибутите. Таа е вистинска бомба и секојдневно ги фасцинира следбениците на Инстаграм.

фото инстаграм
фото инстаграм
foto instagram

– Малку црвена,  па ќе станам црна, а потоа ќе се лупам како змија – објави Чуктераш само еден ден пред „фотографијата која стана вирален хит“.

Славица очигледно e фасцинирана од деновите кои ги поминува на црногорското крајбрежје, па го фотографирала гол-иот, исончан задник.

foto instagram

– Заштитниот фактор не помага ниту ова лето – изјави пејачката, а фотографијата собра лавина од коментари.

foto instagram

– Ух, Славица,  Сонцето само добар г * прж, не е ни оно лудо / Бог да ти помогне. Ух, како ти го покажа тој фактор –  се само некои од коментарите на нејзините обожаватели.

За потсетување Славица Чуктераш беше во брак со фудбалерот Владо Аврамов а се разведе од него во 2019 година.

ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
фото инстаграм

Таа со Владо ја има наследничката Викторија.

фото инстаграм

Во тоа време се шпекулираше дека разводот се случил затоа што Аврамов наводно и забранувал на Славица да се врати на сцената и да започне повторно со настапи.
Поранешната брачна двојка не ги коментираше овие обвинувања, а Славица неодамна се огласи за разводот со фудбалерот.

ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм

– Емоциите ги снема, најважно е што останавме во одлична врска и дека Викторија не чувствува ништо, знае само дека мама и тато живеат одделно, не и недостасува љубов. Подобро развод отколку лош брак. Кога љубовта ќе исчезне, исчезнува се. Зошто би живееле без љубов, како би изгледало тоа. Ми се чини дека сè уште не сум подготвена за нова врска. Имам додворувачи, но сето тоа ми е ништо. Не сум расположена за такво нешто. Убаво ми е – изјави тогаш пејачката за локалните медиуми.

ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм
ФОТО: Славица Чуткераш / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close