Кафе муабет

Сите и завидуваат на Анастасија Ражнатовиќ поради него: Oваа фотографија открива зошто ќерката на Цеца ПОЛУДE по Немања Гудељ

Тие се заедно повеќе од два месеци...

Дечкото на Анастасија Ражнатовиќ е еден од најпосакуваните млади момчиња, а сега е јасно како тој успеа да ја освои младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ, ќерката на Цеца.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Веста за романсата меѓу Анастасија Ражнатовиќ и Немања Гудељ одекна пред нешто повеќе од еден месец, но младата пејачка и српскиот репрезентативец не се огласуваа се до неодамна кога таа потврди дека е среќна и заљубена.

фото инстаграм/Немања Гудељ

„Од мене, мојата енергија, се гледа дека сум среќна, задоволна и заљубена“, истакна таа.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Момчето на Анастасија Ражнатовиќ веќе некое време е во центарот на вниманието, бидејќи пред врската со Анастасија беше поврзан со пејачката Сања Вучиќ.

Фото Инстаграм/ Сања Вучковиќ

Кое е момчето на Анастасија Ражнатовиќ, па по него лудуваат најубавите жени на естрадата, се коментарите кои се слушаат, а на тоа прашање недвосмислен одговор дава и фотографијата која се појави неодамна.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Не само што е харизматичен и успешен спортист, туку Немања Гудељ е вистински фраер.

фото профимедиа

Неговата фотографија од теренот го обиколи светот и воодушеви многу дами.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Извајано тело, беспрекорно граден, Немања е сон на многу дами, а Анастасија е навистина среќна, бидејќи токму таа го освои најпопуларниот спортист на овие простори во моментов.

фото инстаграм/Немања Гудељ

Анастасија успеа да го освои и семејството на Немања Гудељ кое има јасен став за младата пејачка…

фото инстаграм/Вања Гудељ

Семејството на Немања Гудељ и Анастасија судејќи по објавите на социјалните мрежи, времето го поминуваат заедно во Шпанија. Кога беше откриено дека ќерката на Цеца Ражнатовиќ се забавува со фудбалерот, по раскинувањето на петгодишната врска со бизнисменот Ѓорѓе Куљиќ, многумина се запрашаа како Анастасија се согласува со семејството на Немања.

фото инстаграм/Вања Гудељ

Според медиумите, идната свекрва на Анастасија, Оливера Гудељ, откако поминале доволно време заедно во Севиља, само го заклучила позитивното мислење што го имала за избраничката на нејзиниот син, а на ист став се сестрата на Немања, Вања и братот Драги.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Анастасија е многу приземна и пристојна девојка, а кога е во прашање семејството на Гудељ, таа не може ни да глуми ѕвезда. Покрај татко му, фудбалерот израснал и во богатство, а и самиот постигнал големи успеси на многу млада возраст, па девојката тешко може да го гледа од високо. Сепак, Анастасија не е вообразена, не глуми ѕвезда, бидејќи, без разлика на богатството, живеела сосема нормален живот, на што секогаш инсистирала нејзината мајка Цеца – тврди извор за „Свет и скандал“.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото Србија Данас

Придружниците на пејачката имаа можност да се уверат низ фотографиите дека младата печакта одлично се согласува со семејството на Немања Гудељ, кое се чини дека е пресреќно поради нивната врска, а Анастасија, на сите им прирасна при срце.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Немања Гудељ
фото инстаграм/Немања Гудељ
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close