Кафе муабет

Синот на Драгана Мирковиќ фатен со ќерката на овој популарен пејач: Нема да верувате за која убавица станува збор

Уна и Марко се пријатели од детството...

Синот на Драгана Мирковиќ, Марко Бијелиќ порасна во вистински фраер по кој лудуваат дури и колешките на неговата мајка.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Постојано се шпекулира за децата на познатите, па така и сега излезе вест дека нешто се случува меѓу ќерката на Здравко Чолиќ, Уна Чолиќ и Марко Бјелиќ.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Имено децата на двајцата популарни естрадни уметници излегле на ручек во еден белградски ресторан.

фото Инстаграм/Уна Чолиќ

На многумина им беше чудно кога ги видоа заедно, бидејќи малку се оние кои знаат дека со години се во пријателска врска.

фото Инстаграм/Уна Чолиќ

Имено, како што истакна извор близок до Марко и Уна тие се познаваат уште од детството. Музичките ѕвезди Драгана и Здравко се долги години пријатели, а нивните наследници се знаат од детството.

фото инстаграм/ Марко Бјелиќ

Инаку, Марко ги известил своите следбеници на Инстаграм со кој излегол на ручек. Тој објави фотографија од храната и ја означи постарата наследничка на Чола, а потоа и таа го сподели на својата приказна на Инстаграм.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Со оглед на тоа што ниту ќерката на пејачката, ниту синот на Драгана Мирковиќ не се занимаваат со јавни работи, јавноста отсекогаш ја интригирала професијата на децата на познатата пејачка, која ужива во богатство.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Таа воопшто не зборува за нивните планови во животот, сè до еден момент кога открила со кое хоби се занимава Марко.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Пред две години, синот на Драгана присуствуваше на хуманитарен настан, автомобилска трка што се одржа на патеката Хокенхајм во Германија.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Сепак, пејачката додаде дека не би сакала Марко да стане професионален возач и дека се надева дека се ќе остане на ниво на хоби.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Имено, синот на пејачката никогаш не сме го виделе без маска, освен кога бил мал. Марко не сака да се експонира во јавност, а мора да се признае дека како и Мануела така и тој порасна во вистински фраер.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close