Кафе муабет

Се породи ќерката на Весна Змијанац: Прва слика на Николија по напуштање на болницата!

Николија Јовановиќ и Реља Поповиќ пред три дена добија уште една ќерка, а Николија денес ја напушти породилната болница...

Атрактивната убавица Николија Јовановиќ по втор пат стана мајка.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

 

Николија Јовановиќ и Реља Поповиќ пред три дена добија уште една ќерка, а Николија денес ја напушти породилната болница, пишува Блиц.рс.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
фото Рас Србија

Нејзиниот сопруг познатиот рапер, дошол во родилиштето за да ја земе својата сопруга и за медиумите изјави дека бебето и Николија се добро.

Фото Курир.рс

– Зборував со Николија. За мене ова е сè уште рано наутро, затоа сум вака, се гледаме. Фала му на Бога, и двете се добри – рече среќниот татко.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Инаку парот веќе ја има ќеркичката Реа, но Николија ретко споделува слики од својот приватен живот, за разлика од своите колешки.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Николија во едно интервју раскажа дека таа не е типична жена и не знае како таа и Реља би функционирале доколку не се пејачи туку имаат некоја сосема друга професија.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Таа призна дека како и секоја двојка и тие имаа проблеми во заедничкиот живот:

-Потребна е многу љубов и труд за да може врската да опстане. Треба да се прават компромиси, и ние тоа го правиме во нашата заедница, вели Николија.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Инаку нејзина мајка е познатата пејачка Весна Змијанац, а таткото на Николија, Владимир Јовановиќ е доктор по економски науки и не ја поднесува естрадата.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Татко ми е „алергичен“ на сè што има врска со шоубизнисот, од времето кога тој беше со мајка ми. Тој, како доктор на науки, ме советуваше да не се занимавам со пеење“ – ќе изјави еднаш Николија.

ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм
ФОТО: Николија Јовановиќ / Инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close