Кафе муабет

Се дружи со Новак Ѓоковиќ, заработува МИЛИОНИ во Америка: Ова не сте го знаеле за Ѓорѓе Куљиќ кој беше на прагот да се ожени со Анастасија !

Раскинаа по пет години врска...

Момчето на Анастасија Ражнатовиќ, сега веќе поранешно долго време беше енигма за домашната јавност.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

Штом почнаа да живеат заедно во луксузен стан кај Калемегдан, Ѓорѓе Кулиќ и пејачката чија кариера е во нагорна линија ставија точка на петгодишната врска.

ФОТО: Анастасија Ражњатовиќ / Инстаграм

Ѓорѓе сиве овие години на некој начин беше присутен во медиумите, но вешто ја криеше својата приватност.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Младиот бизнисмен Ѓорѓе Куљиќ потекнува од угледно семејство од Нови Сад, неговиот татко е исто така бизнисмен, а едно од работните места со која се занимава младиот Ѓорѓе е компанија за транспорт на камиони во Америка. Животот и неговото образование одамна се поврзани со таа клима. Имено, Куљиќ се школувал во Њујорк, а уште еден интересен податок е дека за тоа време живеел со Пикси, ќерката на Драган Стојковиќ. Ања Валенте изјави дека и денес останале добри пријатели.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Голем пријател на Ѓорѓе Куљиќ е и Новак Ѓоковиќ, чии натпревари страсно ги следи од трибините, кога ќе му се укаже прилика.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Младиот бизнисмен е склон кон екстравагантни навики, луксузен живот и долги патувања. Тој е голем хедонист, а особено за ова последното прашање, исклучително се сложи со Анастасија.

Фото Инстаграм/Ѓорѓе Кулиќ

Иако сите членови на семејството Ражнатовиќ многу го ценеле и го гледале како иден зет, оваа романса наеднаш пропаднала.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Пред Анастасија, Ѓорѓе Кулиќ љубеше познати дами

Куљиќ и беше познат на јавноста уште пред да влезе во романса со Ражнатовиќ, а се шпекулираше дека пред врската со Анастасија се забавувал со дури две познати девојки, пренесуваат тамошните медиуми.
Како што се пишуваше, згодниот бизнисмен пред да биде со ќерката на Цеца, бил со старлетата Станија Добројевиќ но сепак, овие шпекулации никогаш не се официјално потврдени.

фото инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Се шпекулираше и дека е во врска со тогашната цимерка Ања Стојковиќ, ќерката на Драган Стојковиќ Пикси, со која живеел додека студирал во Америка.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Како што е познато, Куљиќ е богат бизнисмен кој својата кариера ја градел за време на студентските денови во Америка, каде долго време живеел и студирал во Њујорк, а потоа таму започнал бизнис со камиони.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Ѓорѓе сака да се дружи, има група пријатели со кои често сака да оди на патувања или излети.
Со Анастасија ги сподели своите интереси за далечни дестинации и незаборавни одмори.

Фото Инстаграм/Анастасја Ражнатовиќ

И покрај опишаниот турбулентен емотивен живот на нејзиниот партнер, Анастасија никогаш не изразила љубомора.

Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

– Имам среќа што на момците им бев прва или втора девојка, па не размислував за бившите девојки. Сите беа постари од мене, мојот сегашен дечко е девет години постар од мене. Немав на што да бидам љубоморна, сето тоа пред мене беше несериозно – изјави претходно Ражнатовиќ.

фото архива
фото архива
фото архива
Фото Инстаграм/Анастасија Ражнатовиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close