Дом и семејство

Сега е јасно од кого Станија ја наследила убавината: Старлетата ја покажа мајка си- има 59 години а погледнете каква “БOМБA” е

Ги наследила добрите гени од мајка и...

Поранешната реалити ѕвезда, денес една од најпознатите старлети Станија Добројевиќ важи за една од најатрактивните жени во регионот, а нејзините провокативни и жешки фотографии секогаш ги воодушевуваат нејзините следбеници на социјалните мрежи, но се и честа тема на коментари.

фото инстаграм/Станија Добројевиќ

Станија Добројевиќ ретко споделува фотографии од семејството, но кога и да има можност не ја испушта приликата да покаже кој и е најголема поддршка.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

Таа ја покажа својата мајка, а многумина коментираат дека сега е јасно на кого старлетата е толку убава.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

Станија Добројевиќ последните неколку месеци ги помина уживајќи во патувањата низ Србија и светот, а друштво и правеа членовите на семејството со кои е многу блиска.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

За време на престојот на Копаник, старлетата во неколку наврати го покажа своето извајано тело, а покрај напорните тренинзи и здравата исхрана, нејзиниот изглед дефинитивно се должи и на генетиката.

фото инстаграм/Станија Добројевиќ

Нејзината мајка Славица стана вистинска сензација откако отвори профил на Инстаграм.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

На нејзиниот профил најчесто има фотографии со ќерката и синот, но и неколку фотографии на кои покажа како таа ужива.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

Но она што им падна во очи на следбениците се фотографиите направени на плажа каде таа го покажа своето извајано тело. Нема соннеж дека Станија ги наследила добрите гени од мајка си.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ

Славица Добројевиќ има 59 години и може да се пофали со одлична фигура. Мајката на Станија на својот Инстаграм објави неколку фотографии во костим за капење и го покажа своето убаво тело.

фото инстаграм/Славица Добројевиќ
фото инстаграм/Славица Добројевиќ
фото инстаграм/Славица Добројевиќ
фото инстаграм/Славица Добројевиќ

Да потсетиме, Станија Добројевиќ стекна популарност кога во 2008 година на Интернет беа објавени нејзини фотографии, кои според тоа што таа го изјави биле украдени. Тогаш фановите ја нарекоа српска се.кс бо.мба.

фото инстаграм/Станија Добројевиќ

Станија Добројевиќ е родена на 17 март 1985 во Вировитица а денес е српско-американска старлета, модел и пејачка. Таа беше победничка на реалното шоу Фарма 6, како и поранешен учесник во Survivor Србија ВИП: Костарика и Фарма 4. Во 2018 година учествуваше во реалното шоу – Задруга 2 и го освои третото место.

фото инстаграм/Станија Добројевиќ

Нејзиниот татко бил економист и политичар, но животот го загубил во 1995 година, за време на војната во Хрватска.

фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ
фото инстаграм/Станија Добројевиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close