UncategorizedКафе муабет

По разделбата со Дарко објави фотографија со која изненади многумина – Марина преку Инстаграм го провоцира пејачот?

"Сè во вашиот живот е резултат на изборот што го направивте. Ако сакате поинаков резултат, направете друг избор", стои на фотографијата...

Марина Гагиќ неодамна откри дека таа и Дарко Лазиќ раскинале, а пред извесно време на својот профил на Инстаграм објави фотографија и сите се прашуваат кому му го посвети цитатот.

foto instagram
foto instagram
foto instagram
foto instagram

Имено, Марина објави фотографија на која пишува:

foto instagram

“Сè во вашиот живот е резултат на изборот што го направивте. Ако сакате поинаков резултат, направете друг избор”, стои на фотографијата.

foto instagram
foto arhiva
фото инстаграм

Инаку пејачот неодамна дури рече дека закажале венчавка за 24 јуни, а Марина потоа ги негираше неговите тврдења и откри дека не биле заедно со месеци.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

– Дарко и јас не закажавме свадба за да ја откажеме. Не живееме заедно, сигурно, четири месеци, а причините се јасни. Мислам дека не е соодветно да се однесува вака, но што можам да направам. Негов живот, неговата работа. Се чувствувам одлично, конечно имам заслужен мир со детето. Алексеј е најсаканото и најсреќно дете, тој е во центарот на вниманието во моето семејство и јас сум задоволна од мојот живот – рече Гагиќ.

фото инстаграм
фото инстаграм
foto instagram
фото инстаграм

– Не знам дали давам таков впечаток или луѓето едноставно сакаат да зборуваат за изневерување жена. Сликите се прекрасни, но немаше ништо меѓу мене и девојката за која станува збор. Уживавме во паузата на сетот, но навистина не можам да контактирам луѓе по ред и да разговарам со нив. Тоа е се што можам да кажам – кратко рече Дарко откако медиумите објавија дека наводно ја изневерил Марина со една од девојките со кои бил на сет.

foto instagram
foto instagram

За потсетување Дарко со Марина го има синот Алексеј, а од првиот брак со пејачката Ана Севиќ ја има ќерката Лорена.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close