Кафе муабет

Постарата ќерка на Јелена Карлеуша повторно направи „бум” на социјалните мрежи!

Атина изгледа како вистинска модна икона!

Атина моментално е на летен одмор, со својата мајка и сестра а фотографијата која ја објави на социјалните мрежи предизвика бура коментари…

Атина Тошиќ, постарата ќерка на Душко Тошиќ и Јелена Карлеуша повторно воодушевува на социјалните мрежи.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Особено е очигледен нејзиниот беспрекорен стил и вкусот за мода кој очигледно го наследила од својата мајка.

Атина моментално е на летен одмор, со својата мајка и сестра а фотографијата која ја објави на социјалните мрежи предизвика бура коментари.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Девојката, која е модна инспирација за своите врсници со летните облеки на „Инстаграм“, буквално ги воодушеви  своите следбеници, а нејзините фотографии бројат десетици илјади лајкови.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Без разлика дали станува збор за едноставни модни комбинации, како што се тексас шорцеви и маичка во обична боја, или летно кратко фустанче во популарен стил од 2000-тите, стилот во Атина едноставно ги претставува модните трендови што ги носат влијателните тинејџери ширум светот. Таа игра со додатоци без грешки и секоја „облека“ носи со себе посебна приказна.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Со својата скромност, модна умереност и соодветен стил, Атина е вистински моден пример за многу девојки, кои ја следат на социјалните мрежи.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Имено постарата наследничка на Карлеуша продолжува да привлекува внимание, а со секоја нова објава, оваа девојка предизвикува бура од коментари.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ
Фото Инстаграм/Атина Тошиќ
Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Очигледно, она што Јелена го кажа многу одамна се остварува, а тоа е дека Атина ќе биде голема sвезда, бидејќи таа веќе привлекува големо внимание на социјалните мрежи.

Инаку, во моментов Атина ја следат 128.000 луѓе на Инстаграм, и 105.500 илјади на ТикТок.

Ќерките на Јелена Карлеуша се на добар пат за неколку години да ја стигнат нивната мајка на социјалните мрежи.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ
Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Атина и Ника имаат 12 и 11 години, а сопругот на Карлеуша Душко Тошиќ има 35 и е седум години помлад од пејачката.

Фото Инстаграм/Атина Тошиќ
Фото Инстаграм/Атина Тошиќ
Фото Инстаграм/Атина Тошиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close