Дом и семејство

Помалата ќерка на Јелена Карлеуша ги изненади сите со последната фотографија

Малата наследничка тргна по стапките на мама!

Ника беше фотографирана во базенот како сирена, а освен што доби бројни комплименти, воодушеви и со сличноста со нејзината мајка Јелена…

Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ ги имаат двете ќерки Атина и Ника кои се нивната најголема гордост.

foto instagram
фото инстаграм
foto instagram

Досега помалата ќерка Ника Тошиќ важеше за вистинска наследничка на тато а поголемата Атина за наследничка на мама Јелена, но по се изгледа Ника тргна по стаките на мама.

foto instagram
foto instagram
foto instagram
foto instagram

Со својата последна фотографија на „Инстаграм“, Ника изненади многумина.
Имено, Ника, која до неодамна беше на одмор со татко и постарата сестра Атина, сега се врати дома, а со фотографија од семејната вила предизвика многу симпатии.

foto instagram
foto instagram
foto instagram

Ника беше фотографирана во базенот како сирена, а освен што доби бројни комплименти, воодушеви и со сличноста со нејзината мајка Јелена.

foto instagram
foto instagram

Ника Тошиќ до сега важеше за наследничка и копија на нејзиниот татко, сепак, по нејзината последна фотографија, мислењата беа поделени, бидејќи нејзината мајка има идентична фотографија од базенот, па гордо ја коментираше фотографијата на Ника, среќна што нејзината помлада ќерката е мајкино девојче.

foto instagram
foto instagram
foto instagram
foto instagram

Ќерките на Јелена Карлеуша се на добар пат за неколку години да ја стигнат нивната мајка на социјалните мрежи.

фото инстаграм
фото инстаграм

Поголемата од нив, Атинa која работи како фотомодел, веќе има снимено неколку модни реклами, а само на Инстаграм има преку 100.000 фанови.

фото инстаграм
фото инстаграм

Многумина коментираат дека несомнено потсетува на својата позната мама и веќе е идол на многу девојчиња на нејзини години.

foto instagram
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку Атина и Ника имаат 12 и 11 години, а сопругот на Карлеуша Душко Тошиќ има 35 и е седум години помлад од пејачката.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close