Бременост

“Плачам кога ќе се погледнам во огледало”- Луна Џогани искрено за бременоста!

Пејачката откри дека чсто пати има промена во расположението...

Пред неколку мњсеци во медиумите главна вест беше бременоста на Лина Џогани.

Фото Инстаграм

Имено пејачката и учесничка во реалното шоу Задруга, е бремена од својот партнер Марко Мијковиќ со кој го очекуваат своето прво дете, а откри и дека на почетокот од нивната врска таа се сомневала во него и мислела дека со неа е поради корист.

Фото Инстаграм

„Мислев дека Марко е со мене само за да победи во реалното шоу, но кога заминавме од„ Задруга “почнав да му верувам 100 проценти“.

Пејачката призна и дека често пати мисли на своето поранешно момче…

„Неизбежно е да мислам на него, бидејќи тој е насекаде, дури и во фрижидерот. Но, далеку од тоа да го сакам или да ми недостасува“- рече Луна за„ Информер “.

Фото Инстаграм

Фановите го следат секој чекор на пејачката која секојдневно споделува како ги поминува своите денови во  бременоста.

Луна истакна дека честопати има промени во расположението, па затоа понекогаш плаче кога ќе се погледне во огледало бидејќи мисли дека е дебела. Сепак, свршеникот ја разбира и се обидува да и ги исполни сите желби.

Фото Инстаграм

Парот неодамна откри дека чекаат девојче.

Нема сомнение дека целото семејство е возбудено, како и дека сите со нетрпение чекаат да ја запознаат малата принцеза.

Foto Intagram/Luna Djo

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close