Кафе муабет

ОВА МОМЧЕ БЕШЕ ПРВАТА ЉУБОВ НА АНАСТАСИЈА РАЖНАТОВИЌ: Денес е посветен татко и сопруг- еве како изгледа!

Двајцата уживаа во својата прва, наивна љубов, и кога раскинаа, тоа го сторија како возрасни, на пристоен и цивилизиран начин...

Иако јавноста е запознаена дека ќерката на Цеца Ражнатовиќ, младата атрактивна пејачка Анастасија Ражнатовиќ сега е во врска со нејзиниот партнер Ѓорѓе Кулиќ, сепак тој не е нејзината прва љубов.

фото инстаграм
фото инстаграм

Но многумина не се сеќаваат дека пред него таа беше во врска со Костадин Терзиќ, синот на Звездан Терзиќ кој всушност и стана познат на пошироката јавност по романсата што ја имаше со Анастасија Ражнатовиќ.

фото инстаграм

Двајцата уживаа во својата прва, наивна љубов, и кога раскинаа, тоа го сторија како возрасни, на пристоен и цивилизиран начин.

фото инстаграм

Набргу по раскинувањето со Костадин, Анастасија влезе во врска со Ѓорѓе со кого живее денес и планира да стапне на „лудиот камен“, а за раскинувањето со синот на Звездан Терзиќ претходно зборуваше на следниов начин:

фото инстаграм

– Немаше кавга, раскинавме на најнормален начин. Останавме пријатели, а приказните за нашите расправии немаат никаква врска со вистината. Сè уште имам убаво мислење за Костадин – изјави тогаш Анастасија за Пинк.рс.

фото инстаграм

Кога заврши љубовната приказна на младите тинејџери, Костадин, исто како и Анастасија, порасна, емотивно созреа и влезе во емотивна врска, со Валентина Лопичиќ, денес Терзиќ. Станува збор за убава и скромна жена од Подгорица, која студиите ги заврши во Лондон.

Атрактивна бринета го освои Костадин, а како резултат на нивната љубов го добија нивниот наследник Вук.

фото инстаграм

Инаку Анастасија е во долгогодишна врска со Ѓорѓе, за која може да се каже дека е без скандали.

Таа истакна дека нејзиното момче не сака јавно да се експонира и дека таа се труди тоа да го почитува максимално.

foto instagram/ raznatovicanastasija
foto instagram/ raznatovicanastasija

Моето момче не е од сферата на јавниот живот, така што во тоа не се разбира нешто најдобро. Дава тој свој коментар за се, но мојот и на мајка ми е последен (се смее). Не му годи медиумското внимание, тој воопшто не е од овој свет и не сака да се експонира и навистина го почитувам тоа. Тој не е јавна личност. Да сакаше да биде јавна личност, веројатно ќе посакаше да направи нешто по тоа прашање. Му се случи да се запознае со мене од тој свет и сега нема избор, готово е. Ако веќе не може да го одбегне тој вид внимание, нема ни да се турка да стои пред камерите, што е апсолутно негово право -рече младата пејачка.

foto instagram/ raznatovicanastasija
foto instagram/ raznatovicanastasija

Инаку пред неколку дена во јавноста излезе и веста дека Анастасија и нејзиното момче, бизнисменот Ѓорѓе кој живее во Нови Сад, купиле два стана во луксузна зграда во центарот на Белград.

Иако ги имаа сите услови за живот, вклучително и надворешен базен, тие одлучија да се осамостојат и да започнат да живеат без своите родители”, рече за српски Ало, изворот близок на парот.

foto instagram/ raznatovicanastasija
foto instagram/ raznatovicanastasija
foto instagram/ raznatovicanastasija

-Тие купија два стана од по сто квадратни метри, на два спрата, кои во моментов ги уредуваат за да се вселат на крајот на април. Апартманите се пространи, имаат неколку бањи, спални соби, огромни и пространи дневни соби со пристап до терасата, што е се во стакло.Планот е да се преселат во нивниот нов дом на крајот на април, а најдоцна на почетокот на мај.

foto instagram/ raznatovicanastasija

Инвестирањето во заеднички простор за живеење е исто така инвестиција во нивната иднина, и очигледно тие немаат дилема дека ќе ја поминат заедно – изјави изворот.

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close