Кафе муабет

Оваа убавица е идна снаа на Драгана Мирковиќ: Сите зборуваат за ова, што ли ќе каже пејачката

Марко е во врска со Анастасија која многу потсетува на неговата мајка...

Синот на Драгана Мирковиќ, Марко Бијелиќ не може да се одбрани од понежниот пол откако отвори профил на Инстаграм.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Toј има 22 години, сака добри автомобили, музика, љубител е на Формула 1, има исклучително високо образование и страстен вљубеник е во патувањата и излегувањата.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Марко деновиве се одмара на хрватското приморје, а на неговите инстаграм приказни може да се видат фотографии од плажа на кои, секако, е без кошула, а потценување е да се каже дека не ги „полудел“ девојките од целиот регион.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Сепак, изгледа дека Марко е зафатен и е на одмор со својата девојка, извесна Анастасија.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Тие двајца очигледно направиле кратко патување од Хрватска до Будва.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Тој ги извести своите следбеници и сподели фотографија од ноќно излегување  чиј лик го сокрил.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Девојката на Марко Бијелиќ сака да остане тајна, додека тој се обидува да и ја исполни желбата, но се испостави дека се работи за убавата Анастасија.

фото Инстаграм/Марко Бјелиќ

Многумина коментираа дека има сличност со Драгана, а дали ќе и се допадне на неговата позната мајка останува да видиме.

Фото Инстаграм/Драгана Мирковиќ

Фактот што неговата мајка е мегапопуларна ѕвезда е доволен Марко Бијелиќ, синот на Драгана Мирковиќ, со секој негов потег да привлече огромно внимание.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако до неодамна не беше експониран во јавноста и беше вистинска мистерија за припадниците на седмата сила, Марко полека излезе од таа сенка и покажа дел од неговата приватност а со се почестите објави на социјалните мрежи стави до знаење дека му се допаѓа популарноста.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Синот на Драгана Мирковиќ порасна во примерно младо момче кое образованието го става на прво место.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Иако го живее животот од соништата, Марко никогаш не го истакнува тоа, а единствен показател за луксуз се скапите автомобили на кои е голем љубител, па затоа најголем дел од објавите на неговиот Инстаграм се со скапи автомобили.

фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ
фото инстаграм/Марко Бјелиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close