Кафе муабет

Облече високи потпетици во 9-тиот месец од бременоста и играше до зори- Луна Џогани ја засени својата пријателка!

Луна уживаше за сите пари, а таа и Марко не ја криеја среќата на лицата, па уживаа во прославата на роденденот на својата пријателка...

Реалити ѕвездата и миленичка на многумина Луна Џогани е во деветтот месец од бременоста а часови ја делат до породувањето.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

Таа сега објави фотографија и изненади многумина. Имено Луна и Марко беа повикани на роденденот на старлетата Ана Корач а она што предзвика изненадување беше Луна која се појави со високи потпетици во 9-тиот месец од бременоста и играше до зори, а многумина се прашуваа како го прави тоа, со оглед на тоа дека наскоро ќе се породи.

фото принтскрин


Луна уживаше за сите пари, а таа и Марко не ја криеја среќата на лицата, па уживаа во прославата на роденденот на својата пријателка.

За ова излегување Луна избра тесен црн фустан под кој беа исцртани нејзиниот труднички стомак, зелена јакна и сандали.

фото Инстаграм
Фото: Инстаграм/ Луна Џогани

За потсетување Луна и нејзиниот сопруг Марко Мијковиќ го чекаат своето прво дете ќерката Миа.
Патем, идните родители ќе ја именуваат својата ќерка Миа, по омилениот лик на Луна од популарната тинејџерска серија „Млади Бунтовници“.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Прегледите зачестија со оглед на тоа што се ближи крајниот датум за породување па пред извесно време Луна објави фотографија од болнца и посвети емотивна порака на својата неродена ќерка.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

„Едвај чекам да те видам!“, Напиша идната мајка во својата приказна на Инстаграм.

Фото: Инстаграм/ Луна Џогани
фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close