Кафе муабет

Новогодишна магија во домот на омилената турска актерка: Хурем сподели фотографија со која ги разнежни фановите, погледнете во какви убавици пораснаа ќеркичките

Уживаат во украсениот дом...

Турската актерка Мерјем Узерли, која нашата јавност ја запозна како Хурем од серијата „Сулејман Величествениот“, ужива во празничното расположение со своите ќерки во нивниот дом.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

Таа сега ги израдува своите обожаватели и покажа како ужива со своите наследнички.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

Актерката сподели фотографии со своите следбенички на Инстаграм на кои позира со ќерките под елката.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

Сите три беа модно координирани и не можеа да ја сокријат среќата и добрата енергија.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

Фотографиите добија бројни лајкови и коментари од верните фанови на актерката.

Иако јавноста се прашува кој е таткото на нејзината втора ќерка, популарната актерка се уште не го открива тоа.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

„Некои работи ќе ги задржам само за себе“, изјави таа пред неколку месеци и на тој начин ги заинтригира фановите.

фото инстаграм/ Мерјем Узерли

Мерјем е самохрана мајка бидејќи 17 години постариот партнер ја остави откако дозна дека е бремена.

фото инстаграм/ Мерјем Узерли

Но и покрај тоа што ја тераше да се реши од бебето, Хурем одлучи дека треба да ја роди ќерката, да го остави момчето и да ја воспитува сама.

фото инстаграм/ Мерјем Узерли

И очигледно дека оваа одлука беше една од најдобрите во нејзиниот живот, затоа што сега ужива максимум во мајчинството, а тоа го покажува и јавно.

фото инстаграм/Мерјем Узерли

Тие живеат во Германија но дали со нив живее и таткото на нејзиното второ дете, сега за сега познатата актерка не сака да открие.

Во продолжение погледнете уште неколку фотографии од прекрасно украсениот дом на актерката:

фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли
фото инстаграм/Мерјем Узерли

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close