Кафе муабет

Никој не го очекуваше ова: Пејачката која е во седмиот месец од бременоста откри кога ќе го каже судбоносното “Да”!

Таа реши да сподели со фановите кога со Бојан ќе стапнат на „лудиот камен“...

Познатата српска пејачка Миа Борисављевиќ и нејзиниот долгогодишен партнер кој воедно е и нејзин колега Бојан Ѓуриќ, ќе станат родители по втор пат.

foto nstagram
foto nstagram

Пејачката одговарајќи на прашања на своите следбеници на социјалните мрежи откри детали од нејзиниот приватен живот и откри дека е во 30-та недела од бременоста, поточно во 7-ми месец, а многумина се интересираа кога и е датумот на породување:

foto nstagram
foto nstagram
foto nstagram

– На почетокот на јули – рече Миа, која додаде дека се уште не одлучиле кое име ќе му го дадат на девојчето.

foto nstagram
foto nstagram
foto nstagram

Многумина сè уште се заинтригирани од фактот зошто Миа и Бојан не стапнаа на лудиот камен, па таа накратко објасни …

foto nstagram

– Не знам, ние славиме секој ден, не е важно дали така ќе ги собереме пријателите. Вака сме си самите доволни, зборуваше Миа претходно.

foto nstagram
foto nstagram

Сега пејачката ги изненади фановите и откри нешто сосема неочекувано, според нејзините претходни изјави.

Таа реши да сподели со фановите кога со Бојан ќе стапнат на „лудиот камен“:

foto nstagram
foto nstagram
foto nstagram

– Мислам дека ќе се венчаме следната година. Сега тоа навистина го посакувавме – рече Миа.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close