Кафе муабет

Никогаш не изгледала поубаво: Данијела Мартиновиќ блесна во креација на Викторија Бекам- сите коментираат за овој детаљ

Ги собра сите погледи...

Веќе извесно време Данијела Мартиновиќ е главна тема во медиумите и тоа поради новата љубовна врска.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

Пејачката призна дека по раскинувањето на дводецениската врска со пејачот Петар Грашо сега повторно е среќна и заљубена.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

Од фотографиите кои ги споделува може да се забележи дека Данијела изгледа поубаво од било кога.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

Пејачката блиска од среќа, постојано е насмеана а и самата призна дека е многу заљубена во своето момче, инспекторот Јосип.

фото Глорија.хр

Пред неколку дена Данијела објави фотографии на својот Инстаграм профил и предизвика бура од коментари.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ
фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

Имено пејачката блесна во розов фустан, креација на Викторија Бекам а сите коментираа колку добро и прилега на убавата далматинка.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ
фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

После 24 години, таа конечно најде мирно засолниште. Љубовта со инспекторот за криминал Јосип Плавиќ (49) се роди минатата година кога адвокатот на Данијела преку Интернет поднел пријава за кражба на идентитет. Полицијата брзо го расчистила случајот, а Даниела и инспекторот продолжиле да комуницираат.

фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

-Јас и Јосип сме повеќе од убава двојка. Но, кога станува збор за мојот приватен живот, не сум многу добра во разговорот, но навистина сум исклучително среќна. Јосип е моето пристаниште, изјави за 24sata.hr пејачката Данијела Мартиновиќ (51).

фото инстаграм/ Данијела Мартиновиќ

– Секое предвидување или планирање во животот би било смешно бидејќи тој е чудесен. И му се фрлив како параглајдер. Отворена сум за сите опции – ѓизјави  неодамна убавата сплиќанка за гореспоменатиот медиум.

фото инстаграм/ Данијела Мартиновиќ
фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ
фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ
фото инстаграм/Данијела Мартиновиќ

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close