Кафе муабет

НИКОГАШ НЕ БИ ТЕ ЗЕМАЛ ЗА ЖЕНА КОЈА ЌЕ МИ ГИ ВОСПИТУВА ДЕЦАТА- На овој коментар Анастасија не остана рамнодушна- еве што возврати!

Пејачката доби невообичаен коментар...

Анастасија Ражнатовиќ,ќерката на фолк дивата Светлана Цеца-Ражнатовиќ секојдневно добива безброј лајкови и комплименти за нејзиниот изглед на фотографиите кои ги споделува па така беше и сега. Но сепак изгледа не сите се согласуваат, па еден коментар под нејзиниот последен пост привлече посебно внимание и младата музичка sвезда мораше да одговори на тоа.

Имено, Анастасија објави фотографија на која позира во лежерно издание. Наскоро следеа пофалби од фановите, комплименти, а посебно внимание привлече еден коментар.

– Пребирлив сум, но никогаш не би те земал за жена што ќе ги воспитува моите деца – беше коментарот, на кој Ражнатовиќ на шега одговори.

– Тоа е сосема во ред – му одговори Ражнатовиќ со емотикони.

Инаку Анастасија е многу активна на социјалната мрежа Инстаграм, и постојано поставува фотографии од нејзиното секојдневие. Многу често знае да ги потсети своите фанови на нејзиниот татко, Жељко Ражнатовиќ Аркан, а повремено објавува и фотографии со него на својот Инстаграм профил.
Пред извесно време постави фотографија, од своето најрано детство, а пораката едноставно го кине срцето.

„Јас сум принцеза на тато, иако мојот татко е на небото“, напиша Анастасија покрај фотографијата каде таа е бебе, а таткото ја држи во раце.

Младата пејачка Анастасија Ражнатовиќ беше бебе кога нејзиниот татко Жељко Ражнатовиќ Аркан беше застрелан во центарот на Белград. Во една прилика таа сподели фотографија преку која пред своите обожаватели покажа што му посвети на својот татко.

Имено, Анастасија позираше во тексас јакна на која е насликана прегрната со нејзиниот татко.

„Каде и да oдам што и да правам, ќе мислам на тебе. Ми недостигаш“, напиша таа под објавената фотографија.

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close