Кафе муабет

Ника Тошиќ ослабе 10 килограми и стана русокоса! Погледнете како изгледа денес, наследничката на Карлеуша! (ФОТО)

Вистинска убавица...

Веќе извесно време помладата ќерка на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ е главна тема во медиумите.

Фото Инстаграм/Ника Тошиќ

Ника Тошиќ порасна во вистинска убавица а често знае да споделува интересни видеа на Тик-Ток поради што стана миленичка меѓу своите врсници.

Фото Инстаграм/Ника Тошиќ

Ника не крие дека обожава да јаде, па многу често на хумористичен начин зборува за тоа колку сака да јаде и зошто ограничувањата во исхраната и се толку тешки.

фото принтскрин

Диетата на Ника Тошиќ е главна тема на девојките кои имаат проблеми со вишокот килограми. Шега или не, ќерката на Јелена Карлеуша и Душко Тошиќ успеа да стигне до целта и сега изгледа подобро од било кога.

фото принтскрин/Тик-Ток

Тоа што Ника Тошиќ ослабна десет килограми стана забележливо дури неодамна. Миличката на Карлеуша ги изненади своите обожаватели со најновата објава на Тик-Ток.

фото принтскрин/Тик-Ток

Таа стана главна тема па многумина прашуваат колку килограми изгубила и која е тајната на нејзиниот одличен изглед.

фото принтскрин/Тик-Ток

Таа, како и нејзината мајка со години оди кај нутриционистката Ана Петровиќ, која и препишала строг и регулиран режим на исхрана. Исхраната на Ника Тошиќ се состои од зеленчук, овошје и бело месо, додека сите нездрави намирници станаа минато.

фото инстаграм/Јелена Каркеуша

Покрај тоа, ќерката на фудбалскиот репрезентативец почна да тренира фудбал, што дополнително придонесе за нејзиниот добар изглед.

@.nikaspam

♬ original sound – ??‍♀️

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close