Кафе муабет

На Тања Савиќ конечно и ги вратија децата – се враќаат од Австралија, еве како изгледа со синовите

Пејачката конечно со своите синови

Напиша дека е среќна и насмеана со своите наследници

Пејачката Тања Савиќ конечно ги виде своите синови по година и половина и заедно со нив се враќа во својата земја.

„Ете не. Среќни. Насмеани. Конечно заедно! Белград пристигнуваме за точно 26 часови“, напиша Тања со нејзината препознатлива насмевка на лицето на фотографијата на која позираше со синовите Максим и Ѓорѓе.

Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ

Нејзините колеги ја поддржаа во коментарите и не ја криеја среќата што пејачката конечно е со своите најмили.

Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ

Само да потсетиме, Душан минатата година како што тврдеше пејачката ги однесе нивните синови во Австралија без нејзина дозвола.

Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ

Познатата пејачка од тогаш ги нема видено, а сега конечно може да се врати со нив од земјата на кенгурите.

Фото: Принтскрин

И додека таа ужива со синовите, нејзиниот сопруг не е задоволен се надева дека наскоро ќе бидат повторно сите заедно.

Фото: Принтскрин

Тој се огласи и во медиумите и порача дека им посакува среќен пат и дека ги сака сите повеќе од се и дека би сакал повторно да бидат заедно.

Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ
Фото: Инстаграм/ Тања Савиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close