Кафе муабет

Најпознатата пејачка на Балканот го запали Инстаграм – вака треба да изгледа вистинска жена!

Позираше во костим за капење и го воодушеви сите

Таа ужва во своето тело, не се грижи за критиките и одбива да се вклопи во сликата на современото општество …

Познатата словенечка пејачка Сенида Хајдарпашиќ (36) позираше во костим за капење се повеќе станува популарна на Балканот.

фото инстаграм
фото инстаграм

Сенида е се попопуларна на Балканот и таа дефинитивно е една од оние sвезди кои ги поместуваат границите кога станува збор за стилот и женската убавина.

Таа ужва во своето тело, не се грижи за критиките и одбива да се вклопи во сликата на современото општество за тоа како треба да изгледа и да се однесува жената.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

И покрај фактот дека таа е сосема поинаква од сите оние познати домашни убавици, публиката ја обожава и ја смета за олицетворение на сексапил и фаталност.
Убавата Словенка тоа го докажува со секое свое издание.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

На својот Инстаграм профил има 370 илјади следбеници, а нејзините фотографии редовно создаваат „хаос“ на оваа социјална мрежа и предизвикуваат бурни реакции.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

Атрактивната 36-годишна девојка неодамна сподели фотографија во бикини во светло лилава боја, на која се гледа нејзината занесна фигура. Сенида не е класична  слаба девојка, но изгледа одлично и нејзините облини одлично и стојат, а оваа фотографија собра бројни комплименти и лајкови.

фото инстаграм

Имено, таа се здебели околу 10 клограми што одлично и прилега, додека многумина и коментираа дека е „дебела“ и дека „треба да ослабе“.

фото инстаграм

Таа се здебели најмалку 10 килограми, судејќи според објавите на Инстаграм, а има многу кои го сакаат нејзиното ново издание.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

„Изгледаш одлично“, „Прекрасна си“, „Ова е тело на вистинска жена“, „Не можеш да замислиш колку с ми прмер“, „Ова е вистинска жена“, се само некои во низата коментари од нејзините ентузијастички придружници.

фото инстаграм
фото инстаграм

 

 

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close