Кафе муабет

Наташа е најголема поддршка на своите сестри: Секогаш е тука за Бојана и Богдана но нејзината приватност остана енигма за јавноста!

Наташа, Бојана и Богдана и беа претставени на јавноста како ќерки на Данијела и Богдан Родиќ, кои имаат профитабилен бизнис со кокошки...

Сестрите Родиќ се во центарот на вниманието откако започнаа врска со познати мажи од јавната сцена.

Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ

Прво, Богдана започна љубовна врска со синот на Цеца Ражнатовиќ, Вељко Ражнатовиќ, а потоа таа се омажи за него и го роди неговиот син Жељко, набргу потоа нејзината сестра Бојана, го освои срцето на Мирко Шијан, син на пејачката Гоца Божиновска, сепак , средната сестра Наташа остана вистинска енигма.

фото инстаграм/Бојана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ
Фото Инстаграм/Богдана Родиќ

Наташа, Бојана и Богдана и беа претставени на јавноста како ќерки на Данијела и Богдан Родиќ, кои имаат профитабилен бизнис со кокошки, а тие самите биле вклучени во семејна работа.

фото инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ
фото инстаграм/Бојана Родиќ

Наташа дојде на свадбата на Богдана со нејзиното тогашно момче, но таа врска наскоро се распадна. Таа беше поврзана и со синот на Злата Петровиќ и Зоран Пејиќ Пеја, Јован. Што Злата го негираше.

фото инстаграм/Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ

Родиќ е голема поддршка за нејзините сестри. Таа често прикачува фотографии и снимки од нејзиниот внук Жељко на својот профил на Инстаграм, а била и со Бојана кога се породила.

фото Курир.рс

Таа заедно со зетот Мирко Шијан дојде кога Бојана и Зоран излегуваа од болницата. Наташа е секогаш тука за своите сестри а тоа го покажува и со фотографиите кои ги споделува со внучињата.

фото Курир.рс

Пред неколку дена таа објави фотографија на која го успива новороденото внуче Зоран Шијан.

фото инстаграм/Наташа Родиќ

Јавноста беше заинтересирана за фактот дека Наташа Родиќ изгуби многу килограми и ја доведе својата линија до совршенство, по што честопати споделуваше фотографии во костим за капење.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
фото инстаграм/Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close