Кафе муабет

Мирко и бремената Бојана на корона журна кај нејзината сестра- сите очи вперени во нив, разменуваа нежности а таа се стопи во неговите прегратки!

Бремената Бојана со нејзиниот избраник Мирко Шијан не пропушти да се појави на забавата на која сите заедно со славеничката дојдоа облечени во бело.

Третата сестра Родиќ, Наташа, го прослави својот 30-ти роденден во друштво на бројни пријатели и членови на семејството.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Бремената Бојана со нејзиниот избраник Мирко Шијан не пропушти да се појави на забавата на која сите заедно со славеничката дојдоа облечени во бело.

фото инстаграм

Мирко ја опсипа својата бремена избраничка со бакнежи, а таа се стопи во неговата прегратка. Родиќ како и останатите гости носеше бел фустан, додека Мирко избра и бела комбинација.

На социјалните мрежи многумина беа загрижени откако ја видоа оваа двојка.

фото инстаграм

Многу трудници овие денови биле заразени со Ковид, но Бојана очигледно воопшто не се плаши.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Неколку гости, пак, беа маскирани во ликови од познатата серија „Ла Каса де Папел“, а судејќи според видеата објавени и на Инстаграм профилите на Бојана и на Наташа – тие беа единствените кои не беа „под маски“.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Во еден момент, Наташа играше и со нејзините родители, кои беа особено среќни.

Во продолжение уште неколку фотки од луксузната прослава на третата сестра Родиќ…

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
фото инстаграм
фото инстаграм

Инаку Наташа го менуваше својот имиџ и сега изгледа подобро од кога било досега.
Таа е ослабната, што се забележува и од нејзиното лице, а со променета фризура и шминка изгледа непрепозналиво.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Таа сега многу повеќе личи на својата сестра Бојана, а нејзините пријатели и фанови преку социјалните мрежи и порачаа дека никогаш не изгледала подобро.

„Девојко, што и да си правела, изгледаш прекрасно“, „Се повеќе личиш на Бојана и Богдана“, „Дали нешто менуваше на себе“, „Никогаш не си изгледала подобро“ и пишуваат воодушевено фановите.

Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ
Фото: Инстаграм/ Наташа Родиќ

Tags

Related Articles

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close