Кафе муабет

Марина тврди дека не живеат заедно: Дарко Лазиќ шокиран – еве што порача на јавноста!

Сепак, нивните проблеми започнаа порано, а Марина реши да стави крај на целата приказна со фолкерот...

Вчера во изјава за српски Курир, Марина Гагиќ откри дека таа и Дарко Лазиќ веќе четири месеци не се заедно иако тој цело ова време зборуваше дека сè е во ред меѓу нив.


Многумина сметаат дека за тоа придонел и фактот дека Лазиќ, по веста дека неговата бивша се омажи, објави слика со привлечна бринета со која уживаше во глисер и беше добро расположен.

foto instagram
foto instagram

Сепак, нивните проблеми започнаа порано, а Марина реши да стави крај на целата приказна со фолкерот.

foto instagram
foto instagram
фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

– Дарко и јас не закажавме свадба за да ја откажеме. Не живееме заедно, сигурно, четири месеци, а причините се јасни. Мислам дека не е соодветно да се однесува вака, но што можам да направам. Негов живот, неговата работа. Се чувствувам одлично, конечно имам заслужен мир со детето. Алексеј е најсаканото и најсреќно дете, тој е во центарот на вниманието во моето семејство и јас сум задоволна од мојот живот – рече Гагиќ.

foto instagram
фото инстаграм

По неа, се огласи и самиот Лазиќ оправдувајќи се дека нема никаква врска со неверство, а тој ја нарече Марина своја сопруга, иако таа тврди дека тие повеќе не живеат заедно.

фото инстаграм
фото инстаграм
фото инстаграм

– Не знам дали давам таков впечаток или луѓето едноставно сакаат да зборуваат за изневерување жена. Сликите се прекрасни, но немаше ништо меѓу мене и девојката за која станува збор. Уживавме во паузата на сетот, но навистина не можам да контактирам луѓе по ред и да разговарам со нив. Тоа е се што можам да кажам – кратко рече Дарко.

foto instagram
foto instagram

фото инстаграм

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close