Кафе муабет

Мажите лудуваат по нив: Ова се трите најпосакувани жени во Зодијакот- животот ќе ви го претворат во бајка!

Таа ќе ви го исполни животот со среќа, љубов и сила...

Доколку сте во врска ли брак со жена коај е родена во некој од овие хороскопски знаци тогаш верувајте им на астролозите, вашиот живот ќе се претвори во бајка.

фото илустрација

Лав

Како девојка и жена, таа ќе биде скапоцен камен кој со задоволство ќе го покажувате, но и љубоморно ќе го чувате од туѓите очи бидејќи на нејзиното величество и нема рамен. Ќе ја обожавате, ќе можете да се потпрете на неа, бидејќи таа е таа која никогаш не ги заборава емоциите и потребите на својот избраник. Таа е ваш животен сопатник, пријател, со вас во добро и лошо, личност без која нема да можете да поминете ниту еден ден. Сами ќе сфатите дека никој нема да ве сака поискрено и пореално од неа, бидејќи нејзиното срце е искрено, несебично и храбро, а нејзиниот карактер, тело, изглед и глас ќе ви бидат духовна храна . Таа ќе очекува од вас да бидете искрени и свои, да се грижите за неа и да ја сакате.

фото илустрација

Во ниту една сфера од животот нема да имате толку задоволство како во љубовта кон неа. Таа е единствената личност поради која можете слободно да го оставите сето она што моментално го правите и слепо да отидете со неа во непознатото.

фото илустрација

Дополнително, неколку пати во животот ќе се преиспитате дали воопшто го заслужувате тоа, а потоа не заборавајте дека сепак треба да ја заслужите и наградите оваа добрина и убавина.

фото илустрација

Стрелец

Секој во животот доживува работи кои се паметат цел живот, а денот кога за прв пат ќе ја бакнете оваа огнена кралица на ледениот поглед ќе ви биде еден од најубавите спомени. Ако сте имале среќа да бидете избрани и сакани од жена Стрелец, вие сте на половина пат до рајот. Ќе ви донесе толку многу возбуда и позитивна енергија што ќе ви бидат потребни три животи за да го потрошите сето тоа. Таа ќе ви го исполни животот со среќа, љубов и сила, а нејзиниот паметен ум и бескрајната креативност ќе внесат сосема нова свежина во вашиот живот.

фото илустрација

Совршената комбинација на љубовник и пријател, оваа прекрасна и лојална жена ќе ве сака безусловно.

фото илустрација

Од мажот бара наклонетост, нежност, посветеност и доверба, но и подготвеност во секој момент да заплови во бајковита авантура со целосно разбирање на неговиот авантуристички дух. Засекогаш ќе ги исфрли негативните мисли, песимизмот и здодевноста од вашиот живот, а бескрајно ќе ве поттикнува и сака.

фото илустрација

Рак

Ракот е уникатно и неповторливо добро суштество, лојално и посветено, дама за пример. Таа целосно ќе ги промени законите на физиката во вашиот живот и ќе ви го преврти животот наопаку.

фото илустрација

Таа е способна секоја куќа да ја направи дом и да ви даде искрена топлина во секој аспект од животот. Во исто време е нежна, силна, сензуална и непредвидлива во кревет.

фото илустрација

Нејзината искрена душа бара личност која знае да сака и која ќе знае да ги разбере нејзините тивки воздишки. Таа бара маж кој ќе ја поддржи и кој ќе се бори со неа во сите битки. За возврат ќе ви го даде целото свое битие, ќе оди со вас низ рајот и пеколот ако е потребно.

фото илустрација

Совршена сопруга, грижлива и добра мајка, таа плени со својот вроден шарм што го носи како вистинска дама, природно и спонтано. Таа е вредна и сестрана, сака маж кој ќе биде силен и решителен, но и грижлив и одговорен.

фото илустрацја

Tags

Препораки

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

Close
Close